Новини

Костянтин Бриль підсумував результати робочої поїздки до Вінниці

6 квітня 2018 - 09:44

Костянтин Бриль підсумував результати робочої поїздки до Вінниці

Під час перебування у Вінниці голова облдержадміністрації Костянтин Бриль обговорив з керівництвом держави проблемне для Запорізької області питання роботи «Запоріжжяобленерго». За  словами Костянтина Бриля, ця проблема має розв’язуватися  в рамках законодавства України і відбуватиметься це в два етапи.

- Як повідомив Президент Петро Порошенко, насамперед оновлений склад НКРЕ КП має вирішити питання заборгованості із зарплатні. Крім цього, Кабінет Міністрів України розгляне питання реструктуризації боргу та проблеми з податковими накладними. Адже ми розуміємо, що це велика проблема для підприємців, жителів регіону, а найголовніше – для працівників обленерго, які вже понад рік не отримують заробітну платню, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Ще одне питання, яке Костянтин Бриль обговорив з керівництвом держави, стосується оновлення доріг.

- Нині підрядники вже приступили до оновлення дороги Запоріжжя-Дніпро на території Запорізької області. Завершення цієї роботи заплановано до першого червня. Після цього буде приділено увагу чотирьом ділянкам автошляху Запоріжжя-Маріуполь. У цьому році також заплановано оновлення ділянок доріг у напрямку Бердянська. Ми маємо весь необхідний інструментарій для початку ремонту автошляхів місцевого значення, які виконуватимуть облавтодор та Управління капітального будівництва облдержадміністрації. Більше того, вчора бюджетним комітетом затверджено перелік доріг, які будуть відремонтовані в 2018 році, - повідомив Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також