"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Внески до благодійного телемарафону «Пам’ять» наближаються до мільйона гривень (ВІДЕО)

4 травня 2018 - 13:39

Щороку до Дня Перемоги за ініціативи обласної організації ветеранів України за підтримки обласної державної адміністрації, при безпосередній участі Департаменту соціального захисту населення, Департаменту культури і туризму облдержадміністрації, міськвиконкомів та райдержадміністрацій у Запоріжжі проводиться телемарафон «Пам’ять».

Ця акція не має аналогів в Україні і відбувається в Запорізькій області вже 19 рік поспіль.

Сьогодні у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені В.Г. Магара підбито попередні підсумки акції. У святковому заході взяли участь близько 700 ветеранів війни з міст, районів та об’єднаних територіальних громад області.

Привітали зі святом ветеранів народний депутат України Микола Фролов, перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян та заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков, міський голова Володимир Буряк, керівники підприємств та навчальних закладів регіону.

- Телемарафон є вдячним спомином нащадків про подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу у Другій Світовій війні, висловленням щирої поваги всім борцям проти нацизму, засобом збереження спадковості поколінь, виховання патріотизму, консолідації суспільства навколо  захисту України, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів, а також вшанування нинішніх захисників Вітчизни. Дорогі ветерани, ваш подвиг не забуто, на ваших вчинках  вчаться наші воїни АТО, які боронять незалежність нашої держави. Ви назавжди залишитеся героями для різних поколінь та будете прикладом для нащадків, - зазначила у привітальному слові Елла Слепян.

Посадовець передала до скарбниці телемарафону внесок від облдержадміністрації  -  сертифікат на 100 тис. грн.

Активну участь у телемарафоні «Пам'ять», окрім промислових та фермерських підприємств,  цього року взяла учнівська молодь. Так, благодійні внески перерахували понад 60 гімназій та загальноосвітніх шкіл, 30 дошкільних дитячих навчальних закладів, вісім молодіжних центрів з міста Бердянська, Василівського, Оріхівського, Новомиколаївського та Пологівського районів. Загалом до участі у телемарафоні долучилося 472 благодійники. Очікуване кінцеве надходження на рахунок телемарафону «Пам'ять»  становить близько 925 тис. грн.

Як наголосили організатори, благодійні надходження на рахунок телемарафону використовуються виключно для надання адресної допомоги ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих.

Нагадаємо, у телемарафоні «Пам'ять» у 2017 році взяли участь близько 700 фізичних та юридичних осіб, якими було зібрано понад 1 мільйон гривень.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю