Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька область відправила до війська своїх кращих синів

22 квітня 2008 - 16:07

Вісімдесят юнаків відправилися сьогодні зі збірного пункту Запорізького обласного військового комісаріату до лав Збройних сил України. Побажати їм легкої служби разом з батьками прийшов і голова обласної призовної комісії, перший заступник голови ОДА Олександр Бережний.

Більшість з цієї партії молодого поповнення будуть розпочинати проходження служби або курс молодого солдата у навчальних військових частинах. Так, 32 молоді солдати будуть опановувати військову науку в навчальному центрі «Десна» в / ч0665, 25 – у навчальній військовій частині ВВ МВС м. Золочів та 23 проходитимуть службу в 30 автомобільній базі Генерального штабу Збройних сил України.

- Сьогодні ми проводжаємо до лав Збройних сил України загін запорізьких призовників - кращих синів нашої області, - промовив Олександр Бережний. -Пам'ятайте, що де б не знаходилися запорізькі призовники, вони досягають найкращих показників у службі, завжди демонструють гарний вишкіл, відданість Батьківщині та Запорізькому краю. Вітаючи вас з призовом на військову службу, зичу вам доброго здоров'я, успіхів у цій нелегкій, але дуже важливій для держави та суспільства справі.

Зі словами вітання до юнаків звернувся також заступник голови обласної ради Анатолій Світлицький.

Своє бойове вміння під час показових виступів майбутнім захисникам Вітчизни продемонстрували бійці полку спеціального призначення внутрішніх військ «Гепард».

Всього під час весняного призову до лав Збройних сил України та інших військових формувань підлягають призову 21600 осіб, зокрема, 1000 - з Запорізької області. Протягом найближчих днів до війська будуть направлені наймасовіші партії молодого поповнення з Запорізької області – до 200 осіб щодня.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день комплектація українського війська йде за двома напрямками: за контрактом та шляхом призову військовозобов'язаних. Згідно державної програми з реформування Збройних сил України, останній призов військовозобов'язаних громадян запланований на кінець 2009 року.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Проєкт «Генератор зв’язку»: коли світло зникає, зв’язок має залишатись

Тепло, турбота і надія: понад 300 запорізьких дітей-сиріт знайшли власну родину

АТ «Запоріжжяобленерго» пояснило, від чого залежить тривалість відключень

Доступність громадського транспорту – на контролі обласної влади

З Днем створення Оріхівської громади!

Упродовж доби окупанти завдали 527 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.11.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1356-го дня війни

Перші кроки в медицині: понад тисячу школярів Запорізької області познайомилися із Запорізьким державним медико-фармацевтичним університетом

Бердянськ – Фастів: зустрічі, обмін досвідом та культурна програма

«Гроші ходять за вчителем»: нова модель фінансування професійного розвитку педагогів

BLOOM для бізнесу: у Запорізькій області триває прийом заявок до міжнародної програми з підтримки підприємців