Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Влада і бізнес спільно вирішують проблеми багатодітних сімей

6 травня 2008 - 14:15

Відповідно до ініціативи Президента України Віктора Ющенко в області триває реалізація спільного проекту влади та бізнесу "Зігрій любов'ю дитину" щодо вирішення побутових проблем багатодітних сімей.

З цією метою видано розпорядження голови облдержадміністрації "Про поліпшення стану багатодітних сімей в Запорізькій області". Цю роботу розпочато з того, що уточнено потреби кожної з сімей, в яких виховуються 10 та більше дітей, керівники міст та районів спільно з центрами соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відвідали кожну родину, у якій виховується 8 та більше неповнолітніх дітей, уточнили соціальний паспорт, розробили механізм щодо розв'язання їхніх побутових проблем.

Для надання допомоги багатодітним сім'ям підписано меморандуми з представниками великого бізнесу, а саме: з Едуардом Шифріним (голова спостережної ради ВАТ "Запоріжсталь"), Ігорем Дворецьким (АКБ "Індустріалбанк"), Євгеном Черняком (генеральний директор ДП «Імідж-Холдінг» АК «Імідж-Холдінг АпС» ) та Артуром Абдіновим (приватний підприємець). Угоди вже активно реалізуються.

Так, у лютому відбулося вручення 3 мікроавтобусів «Газель» запорізьким багатодітним сім'ям, які виховують 8 та більше дітей.

11 квітня надійшли кошти від голови спостережної ради ВАТ «Запоріжсталь» Е.Шифріна для вирішення житлових проблем родин, які виховують 10 і більше дітей.

Протягом квітня підписано угоду про купівлю будинку для багатодітної сім'ї Барвинських (с. Терпіння Мелітопольського району), придбано будинок для багатодітної сім'ї Каритко (Гуляйпільський район)

На початку травня підписано угоди про придбання будинку для багатодітної сім'ї Проскури (Оріхівський район), мікроавтобусу «Газель» для багатодітної сім'ї Сімонян (Запорізький район).

На 8 травня запланована купівля житла для багатодітної родини Холявко (м. Запоріжжя), на 10 травня – для Костіних (Кам'янсько-Дніпровський район).

Триває пошук нового будинку для багатодітної сім'ї Ткаченко.

Всі угоди про купівлю будинків, мікроавтобусів для інших багатодітних сімей, в яких виховується 10 і більше дітей, планується підписати до 15 травня поточного року.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему

Моніторинг внутрішньообласних автобусних маршрутів: виявлено порушень на 100 тисяч гривень

«Україна – це Дім» – нова онлайн-платформа для ВПО та українських шукачів притулку за кордоном