Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Телемарафон «Пам'ять» завершився, та його фонд залишається відкритим

6 травня 2008 - 17:33

Виконуючий обов`язки голови облдержадміністрації Валерій Черкаска разом з першим заступником голови обласної ради Олександром Клепаковим та Запорізьким міським головою Євгеном Карташовим взяли участь в обласному телемарафоні «Пам'ять», присвяченому 63-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Вже восьмий рік поспіль проводиться телемарафон за сприяння обласної державної адміністрації, що свідчить про зміцнення цієї доброї традиції. Зібрані під час заходу кошти використовуються районними організаціями ветеранів війни для матеріальної підтримки ветеранів. Минулого року під час його проведення та протягом наступних травневих днів було зібрано 214 тисяч гривень. Цього ж разу вже у першій половині дня від підприємств, організацій, установ та приватних осіб надійшло близько 230 тисяч гривень. Одну з найбільших сум було переказано спільно обласною державною адміністрацією та обласною радою - 50 тисяч гривень. Сертифікат на цю суму вручив виконуючий обов'язки голови ОДА Валерій Черкаска.

- Вся Запорізька область, всі небайдужі люди вже восьмий рік беруть участь у наповненні спеціального фонду, щоб таким чином підтримати вас – ветеранів, які відстояли наше право на життя. Закликаю всіх жителів Запорізької області взяти участь у телемарафоні та перерахувати кошти на рахунок фонду ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Грошові внески можна перерахувати на поточний рахунок обласного фонду соціальної підтримки громадян №2600330012497, ЄДРПОУ 20520262, МФО 313010, ЗОФ АКБ «Укрсоцбанк» м. Запоріжжя з позначкою «Благодійний внесок у фонд телемарафону «Пам'ять».

За додатковою інформацією щодо участі у телемарафоні звертайтеся до штабу телемарафону при Головному управлінні праці та соціального захисту населення ОДА за адресою: м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, 48. Телефони для зв'язку: 764-40-11, 764-16-27, 764-27-82, 275-65-46.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Юрій Малашко вітає з Днем міста жителів Мелітополя

У Запоріжжі нагородили переможців двох футбольних чемпіонатів

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 24.09.2023, 578 ДОБА

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

72 удари – ворог вів вогонь по 25 населених пунктах Запорізької області

Олексій Кулеба: “Деокупація та реінтеграція торкнуться всіх гілок влади”

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 23.09.2023, 577 доба

За минулу добу ворог здійснив 86 ударів по 27 населених пунктах – внаслідок артобстрілу загинула 82-річна жителька Оріхова

СБУ повідомила про підозру ватажку «особистої армії» гауляйтера захопленої окупантами частини Запоріжжя