Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Микола Фролов: «Пам'ять про героїзм ветеранів Великої Вітчизняної буде жити вічно»

8 травня 2008 - 17:02

Напередодні Дня Перемоги зі словами шани та подарунками до ветеранів війни, які проходять лікування в госпітальному відділенні обласної клінічної лікарні, завітав заступник голови облдержадміністрації Микола Фролов.

Вітаючи ветеранів, Микола Фролов не міг не відзначити, що події Великої Вітчизняної війни – трагічні та героїчні – стали невід`ємною частиною історії мільйонів родин.

- Події тієї далекої війни залишили свій трагічний слід в житті кожної сім`ї в Україні та й у всіх країнах колишнього Союзу. Тому 9 Травня у наших сім'ях завжди згадують тих, хто не повернувся з тієї страшної війни, - зазначив Микола Фролов. - Ми завжди з моїм нині покійним батьком згадували, що мене назвали Миколою на честь дядька-танкіста, який загинув у 1941 році, захищаючи Брестську фортецю. Хочеться вірити, що пам'ять про ті героїчні події буде вічною.

До щирих побажань здоров'я та довголіття ветеранам приєдналися начальник управління охорони здоров'я ОДА Наталія Моровиця, начальник головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Віктор Панкратов. Наталія Мотовиця зазначила, що на виконання обласної програми «Назустріч людям» тільки у 2007 році було забезпечено слуховими апаратами 505 осіб – інвалідів, ветеранів війни; здійснено операції з видалення катаракти 54 ветеранам, також на бюджетні кошти встановлюються штучні кришталики, ветерани забезпечуються протезами ока, відбувається ендопротезування суглобів тощо.

Від імені ветеранів за турботу обласній державній адміністрації та якісне обслуговування лікарям подякував голова обласної організації інвалідів війни та Збройних сил, депутат Запорізької міської ради Дмитро Данильченко.

Загалом, на сьогодні в області проживають 113 тисяч ветеранів війни. Вісім років тому їх чисельність становила 240 тисяч осіб.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Юрій Малашко вітає з Днем міста жителів Мелітополя

У Запоріжжі нагородили переможців двох футбольних чемпіонатів

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 24.09.2023, 578 ДОБА

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

72 удари – ворог вів вогонь по 25 населених пунктах Запорізької області

Олексій Кулеба: “Деокупація та реінтеграція торкнуться всіх гілок влади”

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 23.09.2023, 577 доба

За минулу добу ворог здійснив 86 ударів по 27 населених пунктах – внаслідок артобстрілу загинула 82-річна жителька Оріхова

СБУ повідомила про підозру ватажку «особистої армії» гауляйтера захопленої окупантами частини Запоріжжя