Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Валерій Черкаска вшанував героя-підпільника

8 травня 2008 - 17:10

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня запоріжцю Миколі Олексійовичу Дубініну, колишньому герою–підпільнику від імені Президента України Віктора Ющенка вручив виконуючий обов'язки голови ОДА Валерій Черкаска. Він та перший заступник голови обласної ради Олександр Клепаков в відвідали ветерана у його оселі. Через поганий стан здоров'я Микола Олексійович не зміг побувати на нещодавній офіційній зустрічі в облдержадміністрації, коли ветеранам вручали високі відзнаки держави. Тому керівники області прибули до нього додому і особисто привітали із святом.

Микола Дубінін 15-ти річним хлопчиськом вступив до підпільного загону Анатолія Клименка, що діяв в роки війни на території Михайлівського району нашої області. Найстаршому в тій групі ще не виповнилося і 17-ти, та юні герої завдали чимало шкоди фашистським окупантам. Потім його вислали до Німеччини, де змусили працювати на станкобудівному заводі. Та вже маючи багатий досвід організації підпільної діяльності, він і тут зумів зібрати групу опору і активно боровся проти фашистів. Аж доки не спіймали гестапівці. Вижити, пройшовши крізь тортури, вдалося лише завдяки перемозі Радянської Армії.

- Я з глибокою шаною ставлюся до Вас, Миколо Олексійовичу, і до всього покоління ветеранів, на чиї плечі лягло багато важких випробувань, - звернувся до героя–підпільника Валерій Черкаска. – Бажаю Вам міцного здоров'я і ще довгих і щасливих років життя. Будьте з нами, бо Ваш досвід, Ваша мудрість потрібні нам і всім прийдешнім поколінням.

 


Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 362 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему