Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Валерій Черкаска вшанував героя-підпільника

8 травня 2008 - 17:10

Орден «За заслуги» ІІІ ступеня запоріжцю Миколі Олексійовичу Дубініну, колишньому герою–підпільнику від імені Президента України Віктора Ющенка вручив виконуючий обов'язки голови ОДА Валерій Черкаска. Він та перший заступник голови обласної ради Олександр Клепаков в відвідали ветерана у його оселі. Через поганий стан здоров'я Микола Олексійович не зміг побувати на нещодавній офіційній зустрічі в облдержадміністрації, коли ветеранам вручали високі відзнаки держави. Тому керівники області прибули до нього додому і особисто привітали із святом.

Микола Дубінін 15-ти річним хлопчиськом вступив до підпільного загону Анатолія Клименка, що діяв в роки війни на території Михайлівського району нашої області. Найстаршому в тій групі ще не виповнилося і 17-ти, та юні герої завдали чимало шкоди фашистським окупантам. Потім його вислали до Німеччини, де змусили працювати на станкобудівному заводі. Та вже маючи багатий досвід організації підпільної діяльності, він і тут зумів зібрати групу опору і активно боровся проти фашистів. Аж доки не спіймали гестапівці. Вижити, пройшовши крізь тортури, вдалося лише завдяки перемозі Радянської Армії.

- Я з глибокою шаною ставлюся до Вас, Миколо Олексійовичу, і до всього покоління ветеранів, на чиї плечі лягло багато важких випробувань, - звернувся до героя–підпільника Валерій Черкаска. – Бажаю Вам міцного здоров'я і ще довгих і щасливих років життя. Будьте з нами, бо Ваш досвід, Ваша мудрість потрібні нам і всім прийдешнім поколінням.

 


Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Юрій Малашко вітає з Днем міста жителів Мелітополя

У Запоріжжі нагородили переможців двох футбольних чемпіонатів

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 24.09.2023, 578 ДОБА

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

72 удари – ворог вів вогонь по 25 населених пунктах Запорізької області

Олексій Кулеба: “Деокупація та реінтеграція торкнуться всіх гілок влади”

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 23.09.2023, 577 доба

За минулу добу ворог здійснив 86 ударів по 27 населених пунктах – внаслідок артобстрілу загинула 82-річна жителька Оріхова

СБУ повідомила про підозру ватажку «особистої армії» гауляйтера захопленої окупантами частини Запоріжжя