Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Для збереження мережі доріг в області вводиться обмеження руху

4 червня 2018 - 09:41

Для збереження мережі доріг в області вводиться обмеження руху

З початку червня, з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування, за умов підвищення температури понад +28ºС на автодорогах у Запорізькій області вводиться обмеження руху в світлу пору доби для транспортних засобів загальною масою понад 24 тонни або з навантаженням на вісь більше 7 тонн.

При температурі + 28 ºС дорожнє покриття нагрівається до + 40-42 С. У результаті погіршуються його міцнісні характеристики. Відповідно рух великовагового транспорту за таких умов спричиняє катастрофічні руйнування дорожнього полотна. У зв’язку з цим головою обласної державної адміністрації підписано розпорядження «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування Запорізької області на період підвищення температури повітря у 2018 році».

Дотримання цих вимог перевізниками жорстко контролюватиметься співробітниками Управління Укртрансбезпеки в Запорізькій області та Управлінням патрульної поліції Національної поліції у Запорізькій області.

Працівники філій ДП «Запорізький облавтодор» уже завершують установлення на дорогах загального користування дорожні знаки і панно для інформування водіїв про обмеження руху та місця стоянок для відстою великовагових транспортних засобів на період дії обмеження руху на автодорогах загального користування.

 Стоянки відстою великовагових транспортних засобів на період дії обмеження руху на автодорогах загального користування Запорізької області:

а/д М-18 Харків - Сімферополь - Алушта – Ялта: км 256, границя області; км 263, с. Петромихайлівка; км 274, с. Михайлівка; км 329, с. Кам’янське; км 342, м. Василівка; км 348, с. Зелений Гай;км 416, м. Мелітополь; км 431, смт Якимівка; км 459, границя області;

а/д М-14 Одеса - Мелітополь – Новоазовськ: км 409, с. Чорноземне; км 492, 2 с. Володимірівка; км 528, м. Приморськ; км 556, с. Луначарське; км 573, с. Осипенко; км 578, с. Осипенко; км 599, с. Червоне Поле; км 602, границя області;

а/д Н-08 Бориспіль - Дніпро –Запоріжжя: км 451, границя області; км 474, м. Запоріжжя;

а/д Н-15 Запоріжжя – Донецьк: км 40, с. Михайло-Лукашеве;

км 66, смт  Новомиколаївка.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Друге дихання»: у Запоріжжі в День Незалежності показали документальний фільм про незламних ветеранів

Працівників ЦНАПів Запорізької області відзначили до Дня Незалежності України

«Чужого не треба. Своє не віддам»: право бути вільними ми захищаємо разом

Попри війну – з вірою у майбутнє: у Запоріжжі відзначили 35-річчя Незалежності України

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

«Молодь не чекає майбутнього – вона творить його вже сьогодні», – голова Регіонального молодіжного конгресу Аліна Рибальченко

Символ надії та боротьби: «Укрпошта» презентувала новий поштовий випуск до Дня Незалежності

«Я завжди думав, що можна зробити для України»: 100 років від дня народження Богдана Гаврилишина

Своя держава, свій вибір, своє майбутнє: Запоріжжя відзначило 35 років Незалежності України

Звернення Президента з нагоди Дня Незалежності України

Звернення Президента України з нагоди Дня Державного Прапора

За мир і пам’ять про полеглих: у День Незалежності України на Хортиці лунала молитва