Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізький ботанічний сад - півстолітній ювіляр

12 травня 2008 - 13:03

У ці дні Запорізький міський дитячий ботанічний сад – єдиний в Європі дитячий ботанічний сад – святкує своє 50-річчя. Привітати ювіляра з круглою датою до ПК Металургів прийшли заступник голови облдержадміністрації Микола Фролов, Запорізький міський голова Євген Карташов, інші поважні гості.

Вітаючи вихованців ботсаду, які зібралися у залі палацу культури, Микола Фролов зазначив, що протягом півстоліття в Запорізькому міському дитячому ботанічному саду дітям прищеплюються не лише основи екологічної освіти, а й передусім необхідність дбайливого ставлення до природи. Важко переоцінити важливість цієї роботи, адже саме від сьогоднішніх вихованців ботсаду залежить, якою буде Україна за 30-40 років. На честь «дня народження» ботсаду посадовець подарував закладу комп'ютерний клас.

Окрім цього у рамках відзначення ювілею закладу сьогодні відбувається телемарафон «Все краще - дітям» та міжнародна наукова конференція «Рослини в оптимізації довкілля». Ці заходи проводяться з метою привернути увагу потенційних спонсорів до проблем розвитку міського дитячого ботанічного саду, зокрема, для фінансової допомоги на придбання поливної машину для обслуговування 12 гектарів саду.

Довідково. 18 березня 1958 року Запорізький міськвиконком прийняв рішення про створення дитячого ботанічного саду для практичних занять учнів і вчителів-біологів. Директором новоствореної установи став Балюта Володимир Андрійович. - На той час територія, відведена під сад, була звалищем сміття, різного мотлоху, битого скла, цегли тощо, - згадує ініціатор відкриття саду Володимир Балюта. Не минуло й семи років, як уся площа саду була впорядкована.

На сьогодні тут вирощуються понад три тисячі різновидів рослин.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 847-го дня війни

Підземна школа-фортеця: в Запоріжжі будують унікальний навчальний заклад

«Не буває прямого шляху, на ньому будуть як поразки, так і перемоги»: запорізькі олімпійці поділилися досвідом з юними спортсменами

Активна молодь навчатиметься відновленню країни на форумі «Державотворець»

На приватизаційні аукціони виставлені два підйомні крани козлові

«Україна для кожної дитини» – онлайн-платформа для усиновлення

Мінекономіки закликає підприємців приєднуватися до політики «Зроблено в Україні»

Мешканці прифронтових областей отримають ваучери для ремонту пошкодженого обстрілами житла

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 379 разів ударили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 846-го дня війни

У Запоріжжі поліцейські затримали ділка, який допомагав чоловікам призовного віку уникнути мобілізації