Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізький ботанічний сад - півстолітній ювіляр

12 травня 2008 - 13:03

У ці дні Запорізький міський дитячий ботанічний сад – єдиний в Європі дитячий ботанічний сад – святкує своє 50-річчя. Привітати ювіляра з круглою датою до ПК Металургів прийшли заступник голови облдержадміністрації Микола Фролов, Запорізький міський голова Євген Карташов, інші поважні гості.

Вітаючи вихованців ботсаду, які зібралися у залі палацу культури, Микола Фролов зазначив, що протягом півстоліття в Запорізькому міському дитячому ботанічному саду дітям прищеплюються не лише основи екологічної освіти, а й передусім необхідність дбайливого ставлення до природи. Важко переоцінити важливість цієї роботи, адже саме від сьогоднішніх вихованців ботсаду залежить, якою буде Україна за 30-40 років. На честь «дня народження» ботсаду посадовець подарував закладу комп'ютерний клас.

Окрім цього у рамках відзначення ювілею закладу сьогодні відбувається телемарафон «Все краще - дітям» та міжнародна наукова конференція «Рослини в оптимізації довкілля». Ці заходи проводяться з метою привернути увагу потенційних спонсорів до проблем розвитку міського дитячого ботанічного саду, зокрема, для фінансової допомоги на придбання поливної машину для обслуговування 12 гектарів саду.

Довідково. 18 березня 1958 року Запорізький міськвиконком прийняв рішення про створення дитячого ботанічного саду для практичних занять учнів і вчителів-біологів. Директором новоствореної установи став Балюта Володимир Андрійович. - На той час територія, відведена під сад, була звалищем сміття, різного мотлоху, битого скла, цегли тощо, - згадує ініціатор відкриття саду Володимир Балюта. Не минуло й семи років, як уся площа саду була впорядкована.

На сьогодні тут вирощуються понад три тисячі різновидів рослин.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Юрій Малашко вітає з Днем міста жителів Мелітополя

У Запоріжжі нагородили переможців двох футбольних чемпіонатів

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 24.09.2023, 578 ДОБА

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

72 удари – ворог вів вогонь по 25 населених пунктах Запорізької області

Олексій Кулеба: “Деокупація та реінтеграція торкнуться всіх гілок влади”

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 23.09.2023, 577 доба

За минулу добу ворог здійснив 86 ударів по 27 населених пунктах – внаслідок артобстрілу загинула 82-річна жителька Оріхова

СБУ повідомила про підозру ватажку «особистої армії» гауляйтера захопленої окупантами частини Запоріжжя