Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

Торговий форум "Контрактний майданчик для виробників та покупців, ягід, овочів та фруктів»

4 червня 2018 - 14:55

Запорізький інформаційно-консультаційний центр «Агро-Таврія», який є партнером «Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва» UHBDP (Канада) в Запорізькій області, запрошує виробників ягідної та плодоовочевої продукції Запорізької області, операторів та агентів плодоовочевого ринку, експортерів, торгівельні мережі, переробні підприємства, оптово-роздрібні ринки, оптові компанії, агрегаторів продукції, HoReCa (готелі, ресторани, кафе), інтернет-магазини прийняти участь у торговому форумі "Контрактний майданчик для виробників та покупців, ягід, овочів та фруктів».

Цей великий та значний захід обласного значення (програма додається), який направлений на вирішення глобальних проблем виробників та покупців плодоовочевої та ягідної продукції, шляхом створення інформаційно-контрактного  майданчика для налагодження торгових та інших зв’язків відбудеться в рамках щорічного Мелітопольського фестивалю «Черешнево-2018» 15 червня 2018 року о 10-00 годині в приміщені Таврійського державного агротехнологічного університету (м. Мелітополь, просп. Б.Хмельницького 18).

Учасники форуму матимуть майданчик для презентації своїх компаній та надана можливість проведення переговорів у форматі В2В. Завдяки цьому заходу Запорізькі ягоди, овочі та фрукти займуть гідне місце на прилавках українських магазинів, та створить умови для їх просунення на міжнародні ринки.

Дізнатися про програму торгового форму та здійснити попередню реєстрацію для участі у заході Ви можете за посиланням або за номером телефону +380683753758, +380673759978.

Читайте також

Платформа «Ти як?» – провідник крізь складні часи

У Запоріжжі добігає кінця будівництво ще однієї «підземної» школи

Єдність та співпраця: Степногірська громада налагоджує партнерські зв’язки з Радивилівською громадою на Рівненщині

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 284 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Порядок виплати пенсій змінено: кого торкнуться нововведення та як уникнути призупинення виплат

У Запоріжжі до Дня матері погасили нову марку «Я живу тобою…»

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Безпечний та безперервний освітній процес: майбутні медики здобувають практичні навички в укритті коледжу

У Запоріжжі СБУ викрила організовану групу, яка вимагала хабарі за оформлення дозвільних документів на розміщення тимчасових споруд

Представники Європейського Союзу провели відкритий урок для запорізьких школярів до Дня Європи