Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій області учасники АТО вже отримали у власність понад 3 тис. га землі

8 червня 2018 - 08:43

У Запорізькій області учасники АТО вже  отримали у власність понад 3 тис. га землі

На сьогодні у Запорізькій області учасники АТО вже завершили процедуру оформлення у власність 2 070 земельних ділянок. Їх загальна площа становить 3 010,78 гектара.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, загалом від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам АТО із заявами про отримання землі на території Запорізької області звернулися 7 719 військових.

За цей період  землевпорядниками та органами місцевого самоврядування регіону надано бійцям АТО 4 887 дозволів на розробку документації із землеустрою. Безпосередньо Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області надано 4 153 дозволи на ділянки загальною площею близько 6 312,6 гектара.

Землі планують використовувати для різних потреб. Займатися веденням особистого селянського господарства учасники АТО планують на 3 184 ділянках загальною площею 6 116,14 гектара. Для побудови власного житла військові отримають 492 наділи загальною площею 57,27 гектара. Ще 1 211 ділянок загальною площею 139,19 га призначені для ведення садівництва.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 662 удари по 35 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1491-го дня війни

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Наставництво – твій досвід у дії»

Чемпіон, науковець, наставник: Запоріжжя привітало гандболіста Сергія Кушнірюка з ювілеєм та річницею його олімпійської перемоги

Діти мають право на правничу допомогу

Служити і захищати: у Запоріжжі відзначили поліцейських області державними нагородами

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 860 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1490-го дня війни

Так! Ми можемо подолати туберкульоз. Лідерство – за державою, сила – в громадах

Щоб зв’язок не губився: як оновити номер у Кабінеті пацієнта