Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

З 1 липня зростуть пенсії для близько 1 мільйона пенсіонерів

20 червня 2018 - 14:22

У Державному бюджеті України на 2018 рік передбачено підвищення розміру мінімальної пенсії двічі протягом року – з 1 липня та з 1 грудня. Про це  повідомив  Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

За його словами, з 1 липня відбудеться підвищення виплат для тих людей, розмір пенсії яких залежить від прожиткового мінімуму. «З 1 липня збільшується прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність. Пенсійні виплати зростуть приблизно для 1 мільйона українців», - сказав  урядовець.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що наступне підвищення пенсійних виплат, відповідно до Державного бюджету України, відбудеться з 1 грудня.

«Розмір мінімальної пенсії зросте до майже 1500 грн. Але якщо у нас з’явиться додатковий ресурс у бюджеті Пенсійного фонду, ми спробуємо позапланово реалізувати певні пенсійні програми, як ми це зробили в жовтні минулого року», - наголосив Павло Розенко.

 

За матеріалами Урядового порталу

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.02.2026

На випадок блекауту: поради від Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Контракт 18-24: мета – висока, винагорода – гідна

Нові горизонти на Easy: ресурс для розвитку молоді

Упродовж доби окупанти завдали 577 ударів по 30 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1444-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1443-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 570 ударів по 39 населених пунктах.

Греко-римська боротьба та тхеквандо: здобутки запорізьких спортсменів на всеукраїнській та міжнародній арені

Крафтярі об’єднуються: у Запоріжжі стартувала серія зустрічей майстрів і виробників

Доступність соціальних послуг: корисна інформація для ВПО