Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада продовжує боротьбу з аграрним рейдерством

9 жовтня 2018 - 11:45

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Бабаніна та за участю начальника Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області Сергія Васильцова, директора Департаменту агропромислового розвитку ОДА Андрія Полякова відбулося позачергове засідання обласного оперативного  штабу з протидії протиправному поглинанню та силовому захопленню сільськогосподарських підприємств (аграрному рейдерству).

Учасники засідання розглянули  повідомлення в засобах масової інформації про випадки рейдерських захоплень урожаю в різних районах Запорізької області. Зокрема, були оприлюднені повідомлення про захоплення зернотоку, що знаходиться в селі Новоукраїнка Новомиколаївського району, який перебуває у власності місцевого кінного заводу; захоплення врожаю соняшника у селі Зелений Гай Веселівського району на земельній ділянці, що перебувала на праві оренди у місцевому навчальному закладі.

За результатами вивчення матеріалів та документів, наданих членам штабу, з’ясовано, що ці ситуації не підпадають під ознаки аграрного рейдерства. За повідомленням правоохоронців, по цих конфліктних ситуаціях відкрито кримінальні провадження та тривають слідчі дії.

Антирейдерські аграрні штаби на сьогодні є прикладом успішного формату співпраці різних державних органів, об’єднаних спільною метою -  захистити аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Крок до співпраці та дружби: голова Запорізької ОДА провів онлайн-зустріч з представниками норвезького регіону Тренделаг

Інкубатор проєктних волонтерських ініціатив «CREATE 2.0»: запорізьких волонтерів запрошують до участі

Мистецтво, що не зламати: у Запоріжжі діє виставка «Хортиця крізь віки… та війну»

Тепло, водопостачання і медицина: Запорізька область розпочинає співпрацю з Help – Hilfe zur Selbsthilfe

Загалом упродовж доби окупанти завдали 685 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.11.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1358-го дня війни

«Війна не може бути виправданням для закритості»: у Запоріжжі обговорили доступність публічної інформації

Національна премія «Енергоефективна Україна 2025»: запоріжців запрошують до участі

Тиждень без тривог: степногірські підлітки відкрили для себе Карпати та Львів завдяки партнерам громади

Загалом упродовж доби окупанти завдали 645 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.11.2025