Новини

Запорізька молодь через соцрекламу пропагує здоровий спосіб життя

12 жовтня 2018 - 09:41

У Запорізькому центрі молоді відбулося урочисте нагородження переможців IV обласного конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати», який проводиться за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

На конкурс було подано 60 робіт, які змагалися у таких номінаціях: «Соціальна зовнішня реклама», «Соціальна друкована реклама» та «Соціальна відеореклама». У творчих змаганнях студенти, учні та трудова молодь з міст. Запоріжжя, Мелітополь, Гуляйполе, Приморськ, Більмацького району, с. Петропільськ, Кушугум намагалися відобразили теми здорового способу життя та волонтерської діяльності.

За підсумками розгляду робіт журі визначило по три переможці в кожній номінації. На урочистостях їх нагороджено дипломами та цінними подарунками. Надалі організатори конкурсу будуть сприяти розміщенню зовнішньої реклами у місті, відеороликів у місцевих ЗМІ та поширенню друкованої реклами серед молоді.

Організатори впевнені, що конкурс сприяє розвитку соціальної творчості, морального і громадянського виховання та пропагування активного і здорового способу життя, популяризації моделі соціально активної поведінки, волонтерської діяльності, формуванню свідомого та дбайливого ставлення до суспільства та навколишнього середовища. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також