Новини

Запоріжці віддали шану визволителям міста

12 жовтня 2018 - 12:34

Сьогодні з нагоди Дня вигнання нацистських загарбників із Запоріжжя біля меморіалу «Скорботна мати» відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати пам'ять визволителів прийшли представники обласної та міської влади, ветерани, військовослужбовці та учасники АТО, учнівська та студентська молодь, колективи підприємств та жителі міста.

Цього року виповнюється 75 років з дня визволення міста Запоріжжя. Учасники мітингу-реквієму хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників та подякували ветеранам, які силою зброї та духу здобули перемогу.

Зі словами вдячності визволителям  звернулася перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян: «75 років тому на схилах Дніпра відбувалися жорстокі бої, які наблизили визволення нашого славного міста. У кожній українській сім’ї є приклад чоловіка, а нині вже дідуся чи прадіда, який уособлює символ перемоги, символ визволення та незалежності. На жаль, українцям і сьогодні доводиться зі зброєю у руках відстоювати свою свободу і незалежність. Але й ця війна закінчиться нашою перемогою. Від імені обласної влади  хочу низько вклонитися полеглим героям, ветеранам Другої світової війни, які живуть серед нас, і яких вже з нами немає. Безмежна вдячність і низький уклін за збережений мир, за сьогоднішній світлий день».

Під час заходу школярі Козацького ліцею провели патріотичний флешмоб, запустивши жовто-блакитні кульки в небо, як символ надії на мирне майбутнє та віру в сильну Україну, а також вручили присутнім ветеранам  квіти.

На честь полеглих героїв пролунав військовий салют, учасники мітингу вшанували пам'ять  визволителів покладанням квітів до меморіалу. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також