Новини

Мелітопольський педагогічний університет святкує ювілей

12 жовтня 2018 - 15:48

У цьому році Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького відзначає свій 95-й ювілей. З цього приводу в центральному палаці культури ім. Т. Г. Шевченка м. Мелітополь відбулися урочисті збори  під гаслом «95 років – 95 кроків до успіху».

На свято зібралися викладачі та випускники всіх років, численні гості. Відкрилося свято гімном України у виконанні змішаної хорової капели «Дарина Лада».

Привітав педагогічний склад, випускників та студентів вишу заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

- Як ми бачимо, в країні активно впроваджується освітня реформа, і ми не можемо нехтувати питанням реформування саме вищої освіти. Мелітопольський педагогічний університет є одним із тих вузів, який  у числі перших підхопив ці нововведення. Професія педагога – важка та важлива щоденна праця,  від якої залежить навчання та освіта дітей. Учитель має буди взірцем для своїх учнів та давати їм путівку у подальше самостійне життя. Бажаю колективу університету, випускникам минулих у майбутніх років натхнення та наснаги, успіхів та професійного зростання, -  побажав Едуард Гугнін.

Учасників урочистостей також привітали провідні колективи міста творчими виступами.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також