Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Регіони вивчають досвід Запорізької області у застосуванні інвестиційних інструментів

17 жовтня 2018 - 12:42

В облдержадміністрації розпочато семінар на тему «Застосування інвестиційних інструментів» за участю фахівців проекту «ПРОМІС». У семінарі взяли участь представники Вінницької, Полтавської та Івано-Франківської облдержадміністрацій. Привітав учасників заходу начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артур Бойко.

- До Запорізької облдержадміністрації звернулося представництво українсько-канадського проекту «Партнерство для розвитку міст» («ПРОМІС»), який упроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, з проханням провести цей семінар у  Запоріжжі для представників регіональних органів тих областей, які охоплені пілотним  проектом.  Ми раді  поділитися досвідом застосування інвестиційних інструментів, напрацьованим у Запорізькій області. Для нас дуже важливо ділитися та переймати досвід, така співпраця сприятиме залученню інвестицій та покращенню економічного клімату в регіонах. Як для прифронтової території, Запорізька область подолала перші економічні ризики, - підкреслив Артур Бойко.

Учасники семінару ознайомилися з діючими інвестиційними інструментами у Запорізькій області, до яких належать зокрема інвестиційний портал, інвестиційний паспорт,  стандарти залучення та супроводу інвесторів. Представники інших пілотних областей також поділилися своїм досвідом застосування інвестиційних інструментів.

У рамках семінару слухачі  відвідають індустріальний парк, який функціонує на базі ПАТ «Запоріжкран» у м. Запоріжжя, та візьмуть участь у дискусії щодо його розвитку.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

10 років на варті порядку: Управління патрульної поліції Запорізької області відзначило річницю створення

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.04.2026 Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 726 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

Повторний ворожий удар по Запоріжжю

Підсумки виконання програм та плани на майбутнє: відбулось засідання Ради ВПО при Запорізькій ОДА

Ворог атакував Запоріжжя посеред дня

Етика та безбар’єрність: запорізькі медики навчались, як комунікувати з ветеранами

Чорнобиль – 40 років потому: як в Запоріжжі вирішують проблеми ліквідаторів атомної аварії

Які є реальні потреби бізнесу в роботі з ветеранами: підприємців запрошують долучитися до опитування

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.04.2026 Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 711 ударів по 35 населених пунктах Запорізької області

«Незламним людям нескореної країни»: у Запоріжжі 20 волонтерів отримали знаки народної пошани