Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ви прославили Україну – Президент привітав переможців та призерів ІІІ юнацьких Олімпійських ігор

23 жовтня 2018 - 13:24

Президент Петро Порошенко привітав переможців та призерів ІІІ юнацьких Олімпійських ігор. «У змаганнях, в яких брали участь представники більше 200 країн, і коли Україна увійшла  в неофіційному заліку у десятку найкращих – це є ваш внесок в утвердження статусу України в світі», - наголосив Глава держави на зустрічі зі спортсменами та їх тренерами.

«Дуже дякую вам за те, що ви прославили Україну», - сказав Президент.

Петро Порошенко зауважив, що десять років тому, коли за кордоном наші громадяни говорили, що вони з України, то їх перепитувати чи це Росія. «Про Україну, на жаль мало хто знав. Зараз ніхто вже нас не плутає», - додав він.

«Зараз весь світ демонструє солідарність з Україною в нашій боротьбі. (Україна – ред.) країна, яка дає відсіч у російському агресору. Весь світ знає міць і потужність нашої армії. Витривалість, мужність українського народу. Але надзвичайно важливо, щоб весь світ дізнався про Україну і зі спортивних перемог», - сказав Президент.

Глава держави зазначив, що кожен зі спортсменів юнацької збірної зробив для цього величезний внесок. Він подякував спортсменам, які завоювали 7 золотих медалей, 8 – срібних, 8 – бронзових. «Але загалом – за потужний і сильний український дух. І на Латиноамериканському континенті знають зараз Україну з найкращого боку. Впевнений в тому, що це і є дуже великий внесок, аванс в наші майбутні перемоги і в Токіо у 2020 році, і в Парижі у 2024-му, і в Лос-Анджелесі у 2028-му. Тепер ми вже маємо більше підстав для того, щоб сподіватися на нагороди»,  - сказав Петро Порошенко.

За його словами, і Олімпійська збірна України може повчитися на досвіді досягнень юнацької збірної.

Президент особливо привітав дворазову олімпійську чемпіонку з фехтування Катерину Чорній: «Велике спасибі Вам за ці дві медалі. Я думаю, що досягнення Катерини мають надихати всіх решту – що це можливо і ми це зможемо».

Глава держави також привітав золотих медалістів – Назара Чепурного зі спортивної гімнастики, Михайла Кохана з легкої атлетики, Валерія Іваненка з легкої атлетики, Ярославу Магучіх з легкої атлетики. 

«Дуже важливо, щоб їх подвиги надихали і інших наших спортсменів на те, що золоті медалі – це не лише їхнє досягнення, а це досягнення країни. І це великий привід для радості не лише Президента, який «тримав кулаки», але й всієї армії українських вболівальників. Бо на вас дивилася вся країна, на вас дивився весь світ. Я дуже радію тому, що у нас це вийшло», - наголосив Президент.

 

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 596 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Упродовж доби окупанти завдали 679 ударів по 36 населеним пунктам Запорізької області

Підтримка запоріжців у дії: гаряча лінія із заступницею голови Запорізької ОДА Людмилою Бухаріною

Запорізька область готує план дій у відповідь на зміни клімату

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.02.2026

Міжнародний день рідної мови

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.02.2026

Державна підтримка та пільгові кредити: нові можливості для бізнесу в умовах енерговикликів

Знання, що рятують життя: понад 600 студентів опанують основи нацспротиву в Запоріжжі

Графік відключень в Запоріжжі: що змінилося

Запорізька молодь зустрілася з учасниками Революції Гідності