Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій області розпочалися заходи по зарибленню водосховищ

25 жовтня 2018 - 13:38

Днями у річковому порту м. Дніпрорудне Запорізької області до Каховського водосховища випустили понад 250 тисяч екземплярів рослиноїдних та аборигенних видів риб.

Малька виростили на Новокаховському рибоводному заводі частикових риб. Заходи із вселення проводилися в рамках державної програми по відтворенню водних біоресурсів за участю фахівців управління Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області та рибодобувних організацій.

Загалом до водосховища випустили 250 тис. 782 екз. цьоголітки білого та строкатого товстолобика, білого амура та коропа. Середня вага малька склала 25 гр, а загальна маса випущеного «живого срібла» - 6 тонн 375 кг.

Як запевнили в управлінні Державного агентства рибного господарства у Запорізькій області, заходи з відтворення біоресурсів водосховищ триватимуть у Запорізькій області й надалі. У місцях масового випуску малька заради захисту молоді риби від незаконного вилову та поки мальок не розійдеться акваторією водосховищ  буде проводитися посилене патрулювання інспекторами Запорізького рибоохоронного патруля.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Допомога людям сьогодні – фундамент для розвитку України завтра», – директорка Дирекції реагування на кризи Управління ООН з координації гуманітарних справ Едем Восорну

«Енергетика сьогодні – не питання затишку, а стратегічна умова виживання», – заступниця голови Запорізької ОДА Оксана Матвіїшина

СБУ повідомила про підозру шістьом учасникам організації псевдореферендуму та незаконних «виборів» на тимчасово окупованій території Запорізької області

«Працюємо над тим, щоб електропостачання залишалося стабільним і прогнозованим», – речниця АТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко

ПРЯМА ЛІНІЯ із Щербаковим Олександром Валерійовичем

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.02.2026

Михайлівській громаді – 8 років

Освітні втрати – не лише про знання: для шкіл підготували практичний посібник з підтримки дітей

Дорожні служби від самого ранку працюють на автошляхах області

Упродовж доби окупанти завдали 499 ударів по 24 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1445-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.02.2026