Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Врожайність зернових у Пологівському районі вже вдвічі перевищує торішні показники

11 липня 2008 - 09:11

Перебуваючи з робочим візитом у Пологівському районі, заступник голови ОДА Валерій Черкаска зустрівся з головою місцевої райдержадміністрації Валерієм Тоцьким і обговорив ситуацію зі збиранням врожаю зернових культур.

Керівник території повідомив, що жнива тривають, роботи ведуться цілодобово і на поточний момент зернових скошено та обмолочено на площі понад 10 тис. га. Зібрано близько 30 тисяч тонн. Врожайність, за попередніми даними, становить 28,6 ц/га, що майже вдвічі перевищує показники минулого року.

- Такий результат не може не радувати, - підбадьорив пологівських хліборобів Валерій Черкаска. –Втім, слід потурбуватись про достатнє забезпечення жнив збиральною технікою, щоб комбайни не простоювали, і ми встигли зібрати хліб без втрат через погодні умови. Бо метеорологи прогнозують дощі. Також важливо забезпечити належні умови зберігання врожаю, який, як очікується, цього року буде потужним, - дав доручення посадовець.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Перший дзвоник у новій безпечній школі в Біленьківській громаді

Впродовж доби окупанти завдали 591 удар по 20 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1285-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1284-го дня війни

Розваги для першачків: підтримка дітей ВПО та родин військовослужбовців у Запорізькій області

Події серпня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Якісні знання в безпечних умовах: діти, батьки та вчителі очікують на відкриття «підземної» школи в сільській громаді

Місце проживання в гуртожитку студенти можуть зареєструвати онлайн через Дію

Серпневий дайжест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 31.08.2025

Упродовж доби окупанти завдали 391 удар по 16 населених пунктах Запорізької області.

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: у Запоріжжі вшанували памʼять полеглих воїнів