"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

«Open Space» набирає популярності серед запоріжців

5 листопада 2018 - 15:40

У Запоріжжі вже місяць функціонує центр з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у форматі «єдиного вікна». Перший в обласному центрі «Open Space» розташований у приміщенні Запорізького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

За повідомленням Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, з моменту запуску «Open Space» Запорізьким міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану було прийнято понад 600 заяв громадян на отримання повторно свідоцтв, витягів, на державну реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу, народження, а також на внесення змін до актового запису.

Варто відзначити, що в новому центрі всі послуги доступні для місцевих жителів та гостей міста. Важливо, що у приміщенні центру є автомат електронної черги, зручні дивани, а також невеликий куточок для дітей.

Сучасна система органів державної реєстрації актів цивільного стану весь час удосконалюється, оскільки увібрала в себе напрацювання вітчизняного та зарубіжного досвіду побудови та функціонування певних органів. На сьогодні у відділах державної реєстрації актів цивільного стану працюють висококваліфіковані спеціалісти з вищою юридичною освітою.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також