Оголошення

Запрошуємо вас взяти участь в обласному благодійному марафоні для ветеранів АТО до Дня Збройних Сил України!

22 листопада 2018 - 09:05

За ініціативи обласної координаційної ради учасників АТО та за підтримки облдержадміністрації вже вчетверте у Запорізькій області проводиться єдиний в Україні благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

Кошти марафону спрямовують на адресну допомогу колишнім солдатам, у першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили у складні життєві ситуації. Запорізькі захисники за підсумками марафону також зможуть отримати гроші на вартісне лікування або складні операції.

Розподіл коштів, які надходять від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбувається за територіальним принципом і вирішується на засіданнях спостережної ради, до якої входять ветерани АТО та родини полеглих бійців. 

Реквізити для участі в благодійному марафоні:

  1. Одержувач коштів – громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО»
  2. Розрахунковий рахунок – 26003055740780 в АТ «Приватбанк»
  3. Код ЄДРПОУ банку - 14360570
  4. Код ЄДРПОУ організації - 41730055
  5. МФО - 313399
  6. Призначення платежу – участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади)

 


Читайте також