Оголошення

До уваги сільгоспвиробників!

15 листопада 2018 - 14:26

У зв’язку з внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» (зі змінами) в частині зняття обмеження щодо можливості у 2018 році отримувати компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами лише позичальниками, які мають  чистий дохід (виручку)  від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень, на засіданні обласної конкурсної комісії, створеної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 11.06.2015 № 210 затверджено нові Умови проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання компенсації шляхом здешевлення кредитів згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» (із змінами) у 2018 році (далі - Умови проведення конкурсу). Оголошення про Умови проведення конкурсу опубліковано в газеті «МИГ» від 15 листопада 2018 року №  46 (7199).

Останній день подачі документів 28 листопада 2018 року.

Документи надаються до Департаменту агропромислового розвитку Запорізької обласної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: 69107, м. Запоріжжя, проспект Соборний, буд. 164. кабінет 535.

Умови проведення конкурсу оприлюднені на офіційному веб-сайті Запорізької обласної державної адміністрації в розділі «ОДА» - «Структура облдержадміністрації» - «Департамент агропромислового розвитку» - «Новини».

Довідки за тел.: 239-05-55

Читайте також

На фінансування університетів у 2020 році МОН витратить понад 16 млрд грн

У Запоріжжі відбулися заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Президент: Лише демократичний згуртований світ зможе дати відсіч будь-якій агресії та вберегти людство від нових страждань

До уваги журналістів!(ОНОВЛЕНО)

МОЗ: оперативна інформація про коронавірусну інфекцію 2019-nCoV

Школярі продемонстрували свої знання під час обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

Розпочалася реєстрація громадських спостерігачів за проведенням ЗНО

У Запорізькій області для понад 320 тисяч домогосподарств було призначено субсидії

У Запоріжжі відкритий чемпіонат міста з українського рукопашу «Спас» присвятили Героям Крут

Обласна комісія розглянула питання перепоховання останків загиблих воїнів

Території розробляють власні проєкти для розвитку інфраструктури

МОЗ: рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV