Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Громадські організації області об’єднуються задля підняття ролі жінки у сучасному суспільстві

23 листопада 2018 - 13:34

У рамках проекту «Рівність заради безпеки», який упроваджується в п’яти областях України (Запорізькій, Дніпропетровській, Луганській, Вінницькій та Хмельницькій), утворено коаліцію «Запоріжжя 1325».  Меморандум про об’єднання підписали дев’ять громадських організацій, ініціативних груп, експертів та ЗМІ  Запоріжжя та області. Проект реалізує Український жіночий фонд за підтримки Європейського Союзу та покликаний надати допомогу місцевим органам влади та громадським організаціям під час розробки, реалізації та моніторингу впровадження регіональних та місцевих планів на виконання Національного плану дій відповідно до резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.

Коаліція «Запоріжжя 1325» ставить перед собою конкретні завдання: збільшення участі жінок та їх представництва на всіх рівнях прийняття рішень щодо підтримки та сприяння зміцненню миру і безпеки, співробітництва та консолідації зусиль, донесення принципів і завдань резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» до місцевих органів влади, громадських організацій, представників ЗМІ та інших структур; розширення  можливості у сфері реалізації ініціатив, спрямованих на сприяння участі жінок у процесах відновлення миру.

 Активно налагоджує співпрацю з коаліцією «Запоріжжя 1325»  Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації. Зокрема, відбулася робоча зустріч працівників Департаменту з представниками Коаліції, у ході якої розглянуто питання щодо вступу до Коаліції нових членів та підписання з ними меморандуму; грантову програму з презентацією проектів членів коаліції та обговорення стратегій їх співробітництва; розглянули план роботи коаліції, можливість партнерства в заходах кампанії «Orange the World : #HearMeToo», пошук додаткових джерел фінансування. Також був проведений воршкоп для підготовки комунікаційної стратегії та визначення учасників.

У Департаменті впевнені, що робота коаліції «Запоріжжя 1325» та підтримка облдержадміністрацією сприяє впровадженню в області та наповненню конкретним змістом  заходів у рамках реалізації завдань Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Загалом упродовж доби окупанти завдали 760 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Житлові ваучери, «єОселя» та державна фінансова допомога дітям-ВПО: які всеукраїнські програми підтримки діють у Запорізькій області

Сила в русі: як спорт допомагає повернутися до життя ветеранам та ветеранкам

ПДВ без блокувань: як уникнути проблем при реєстрації податкових накладних

«Сьогодні інформація щодо ГПВ більш позитивна, ніж зазвичай», – речниця Запоріжжяобленерго

Безоплатне відновлення зору: у Запоріжжі проводять сучасні операції із заміни кришталика

«Я мрію, щоб в Україні з’являлося більше можливостей для розвитку молодих людей», – голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Анн-Клер Дюфей

Гранти на молодіжні проєкти: розпочався конкурс пропозицій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 971 удар по 42 населених пунктах Запорізької області

1000 безоплатних послуг за два місяці: у запорізьких стоматологіях діє програма зуболікування та зубопротезування для ветеранів

Українські проєкти можуть вийти на європейський рівень: стартував відбір на EDSA 2026