Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Президент України Віктор Ющенко привітав хліборобів Запоріжжя з першим зібраним мільйоном тонн зерна урожаю 2008 року

18 липня 2008 - 16:02

Президент України Віктор Ющенко привітав хліборобів Херсонщини та Запоріжжя з першим зібраним мільйоном тонн зерна урожаю 2008 року. Про це йдеться у телеграмах Глави держави на адреси голови Херсонської ОДА Б.Сіленкова та т.в.о. голови Запорізької ОДА О.Старуха.  

«Ця перемога є результатом вашого високого професіоналізму та наполегливої праці. Саме хлібороби, день у день плекаючи щедрі лани, наповнюють засіки Батьківщини, що є основою добробуту всієї держави. Дякую вам за самовідданість та працелюбність, за любов до рідної землі», – йдеться, у телеграмі Президента до аграріїв Запорізької області.

Глава держави побажав хліборобам Херсонщини та Запоріжжя міцного здоров'я, добробуту та нових трудових успіхів на благо України.

Читайте також

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 25.01.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 754 удари по 32 населених пунктах Запорізької області

Цифрові інструменти для щоденної підтримки ментального здоров’я

«Під час блекауту обладнання спрацювало бездоганно», – як працюють лікарні Запорізької області в умовах сьогодення

Дипломи, здобуті попри виклики: випуск магістрів Мелітопольського державного педагогічного університету

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.01.2026

Французький килим – український характер: запорізькі бійці відкрили 2026 рік перемогами

Упродовж доби окупанти завдали 756 ударів по 29 населених пунктах Запорізької області

Діалог з податківцями: які зміни у податковому законодавстві набули чинності в 2026 році

Ключі від майбутнього: як родина в Запоріжжі придбала власну квартиру за програмою «єОселя»

В Запорізькій області створюють новий позашкільний заклад – «Саєнс-Хаб»

Оновлено Єдиний проєктний портфель публічних інвестицій Запорізької області на 2026 рік