Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Костянтин Бриль: «Створюємо гідні умови, аби наші захисники могли пишатися своїм місцем служби»

5 грудня 2018 - 12:42

На цьому голова облдержадміністрації Костянтин Бриль наголосив під час відкриття нової адміністративно-побутової будівлі батальйону поліції особливого призначення ГУНП України в Запорізькій області.

- Влада області надає активну допомогу не тільки військовим, а й нашим спецпризначенцям. Хочу подякувати всім, хто приєднався до наших ініціатив. Чимало коштів було виділено з обласного бюджету. До надання допомоги через Фонд оборони області також долучився активний бізнес. Зокрема, турецька фірма ОНУР провела на території частини оновлення асфальтного покриття на загальну суму 1,6 мільйона гривень. Такі умови, які ми нині побачили, мають бути створені в кожному підрозділі. І ми їх створюємо, аби наші захисники могли пишатися своїм місцем служби і відчували затишок, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону нагадав, що допомогу батальйону поліції особливого призначення ГУНП у Запорізькій області було надано ще до Дня захисника України. Будівництво адміністративно-побутового корпусу для батальйону коштувало близько 3 млн. 500 тисяч гривень. Це кошти субвенції, виділеної за обласною Програмою профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Запорізькій області, розвитку матеріально-технічної бази Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, прокуратури Запорізької області, Військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону України, Управління Служби безпеки України в Запорізькій області, Головного управління ДФС у Запорізькій області, Управління патрульної поліції у м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції на 2017-2021 роки.

Адміністративно-побутовий корпус має два поверхи загальною площею 340,5 м². Будівля забезпечена електро-, водопостачанням, каналізацією, має автономну систему опалення. На першому поверсі розміщено дві гардеробні кімнати з шафами для зберігання майна та амуніції поліцейських, санвузол та душову кімнату. На другому поверсі облаштовано дві спальні кімнати, які укомплектовані 30 двоярусними ліжками.

Крім цього, за підтримки обласного благодійного фонду «Фонд сприяння обороні Запорізької області», облдержадміністрації, у співпраці з бізнесом, який активно працює в Запорізькому регіоні, ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» відновлено плац батальйону поліції особливого призначення ГУ НП у Запорізькій області на суму  1 мільйон 600 тисяч гривень.

У свою чергу, очільник ГУ Нацполіції у Запорізькій області Сергій Комісаров подякував голові облдержадміністрації за надану допомогу.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Запорізька область отримала чотири сучасні реанімобілі для екстреної медичної допомоги

Дізнатися виклики та потреби: агровиробників запрошують взяти участь у всеукраїнському опитуванні

Загалом упродовж доби окупанти завдали 760 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.03.2026

Житлові ваучери, «єОселя» та державна фінансова допомога дітям-ВПО: які всеукраїнські програми підтримки діють у Запорізькій області

Сила в русі: як спорт допомагає повернутися до життя ветеранам та ветеранкам

ПДВ без блокувань: як уникнути проблем при реєстрації податкових накладних

«Сьогодні інформація щодо ГПВ більш позитивна, ніж зазвичай», – речниця Запоріжжяобленерго

Безоплатне відновлення зору: у Запоріжжі проводять сучасні операції із заміни кришталика

«Я мрію, щоб в Україні з’являлося більше можливостей для розвитку молодих людей», – голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Анн-Клер Дюфей

Гранти на молодіжні проєкти: розпочався конкурс пропозицій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.03.2026