Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Фермерські господарства Запорізької області отримали компенсацію за придбану вітчизняну техніку

6 грудня 2018 - 16:30

foto

Працівники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та  спеціалісти Запорізького відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств взяли участь у відео skype-конференції, яку провів заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

Учасники відеоконференції  обговорили актуальні питання діяльності фермерських господарств, зокрема хід  реалізації програми державної підтримки розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляду за ними, а також сільгосптоваровиробників за напрямом часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, реалізації техніки на умовах фінансового лізингу, стан використання бюджетних коштів для фінансової підтримки заходів у агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Як повідомив директор Департаменту Андрій Поляков, у Запорізькій області в цьому році державною підтримкою  за напрямом часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва скористалися 324 господарства, які закупили 573 одиниці техніки та обладнання на загальну суму 163,6 млн. грн. та отримали часткову компенсацію її вартості в сумі 34,8 млн. грн.

Бюджетною програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» скористалися сім господарств області, а саме: ФГ «Фортуна» Бердянського району, ФГ «Лідер Агро 2017» Василівського району, ФГ «Яна» Веселівського району, ТОВ «ССК-Інжиніринг», ТОВ ВКФ «Мелітопольська черешня», ФГ «Юсона» Мелітопольського та ПСП агрофірма «Росія» Чернігівського районів.

За результатами розгляду документів кошти на придбання садівного матеріалу у розмірі 138 тисяч гривень отримало фермерське господарство «Фортуна» Бердянського району.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Лікарі їдуть туди, де немає лікарень: як працюють мобільні медбригади біля фронту

«Щоденними кроками – ви вже сьогодні формуєте сильну Україну», – з робочою поїздкою Запоріжжя відвідав Сергій Притула

Готовність – 58 %: у Запоріжжі відновлюють пошкоджений ворогом під’їзд в одному з будинків по проспекту Моторобудівників

Дистанція пам’яті: у Запоріжжі стартує реєстрація на патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1594-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1593-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1590-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1587-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1584-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1578-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1572-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1571-го дня війни