Новини

Козацькі організації долучаються до формування територіальної оборони

7 грудня 2018 - 10:40

Дії козацьких організацій під час воєнного стану розглянули учасники обласної координаційної ради козацтва на черговому засіданні.

Голова ради Костянтин Рижов наголосив, що обов’язок усіх військовозобов’язаних козаків - прийти до військкоматів, уточнити персональні дані, взяти участь у військових зборах, поновити навички та вміння, що необхідні для захисту країни.

Заступник обласного військового комісара Володимир Роговий повідомив, що в області триває формування бригади територіальної оборони. До її складу увійдуть шість батальйонів, що дислокуватимуться у найбільших містах. Завдання цих підрозділів – захист та охорона важливих інфраструктурних та соціальних об’єктів, участь у охороні громадського порядку та патрулюванні вулиць, попередження проникнення диверсійно-розвідувальних груп ворога.

- Бійці територіальної оборони підписують контракт, два рази на рік проходять навчальне злагодження, у разі потреби – зі зброєю в руках захищатимуть Україну на території свого регіону. В нагоді стануть ветерани правоохоронних органів, учасники АТО, всі справжні патріоти рідного краю, - підкреслив офіцер.

Крім цього, учасники координаційної ради козацтва розглянули план роботи на наступний рік. Заступник голови ради Олександр Притула повідомив, що одним із ключових напрямків роботи наступного року стане розвиток системи патріотичного виховання, створення курсів підготовки інструкторів військово-патріотичної гри «Джура», подальше впровадження науково-методичних принципів козацької педагогіки у запорізьких школах.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також