Новини

Працівники обласної ради приймають вітання з нагоди професійного свята

7 грудня 2018 - 15:33

У День працівника місцевого самоврядування, що відзначається 7 грудня, керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко долучилася до привітань працівників апарату Запорізької обласної ради. Привітав колег і голова обласної ради Григорій Самардак разом із заступниками.

Зінаїда Бойко підкреслила важливість та потрібність  роботи працівників місцевого самоврядування для всієї країни.

- Безумовно, ми з вами, колеги, служимо українському народові. На жаль, наша справа така, що багато чим доводиться жертвувати, щоб своєчасно та в повному обсязі виконувати ті чи інші завдання. Вважаю, що представників місцевого самоврядування, особливо керівництво, все ж таки обирає нард. Саме ця частина довіри  населення є і основою ефективної роботи. І ще головною рисою працівників органів місцевого самоврядування є щире вболівання за свою територію, її розвиток та благополуччя. Від усієї душі бажаю вам, щоб ваша робота була цікавою, щоб ви з радістю йшли на роботу і ще з більшою радістю поверталися додому, - привітала присутніх Зінаїда Бойко.

Від імені голови облдержадміністрації Зінаїда Бойко вручила нагороди посадовцям місцевого самоврядування виконавчого апарату Запорізької обласної ради. За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагороди Дня місцевого самоврядування медаллю за розвиток Запорізького краю нагороджено Єгора Мороза. Грамотою Запорізької облдержадміністрації нагороджено Ольгу Олексюк.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також