"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Для запобігання виникненню аварійних ситуацій на будівництві автотранспортної магістралі через р. Дніпро створено комісію

13 грудня 2018 - 08:41

foto

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації створено комісію з визначення заходів щодо запобігання та ліквідації виникнення аварійних ситуацій на об’єкті «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі (автомобільна дорога Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь «Під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжі)».

Її очолив заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков, а до складу увійшли представники структурних підрозділів облдержадміністрації, Запорізької міської ради, ГУ ДСНС у Запорізькій області, Служби автомобільних доріг у Запорізькій області та низки профільних наукових та проектних організацій.

Координацію її роботи покладено на  Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

Службі автомобільних доріг у Запорізькій області рекомендовано: забезпечити охорону об’єкта незавершеного будівництва з метою запобігання розкраданню державного майна на будівництві, уникнення ризиків випадкового знищення або пошкодження об’єкта будівництва; забезпечити своєчасне проведення робіт із будівництва об’єкта «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі (автомобільна дорога Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь «Під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжі)»)».

Крім цього, виконавчому комітету Запорізької міської ради запропоновано розглянути питання виділення коштів з міського бюджету м. Запоріжжя на будівництво об’єкта «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі (автомобільна дорога Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь «Під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у  м. Запоріжжі)».

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано 2 623 882 підтверджені випадки COVID-19

Запорізьку область переведено до “червоної” зони епіднебезпеки

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано 2 610 899 підтверджених випадків COVID-19

Володимир Зеленський у Запоріжжі зустрівся з послами країн G7 - говорили про мирне врегулювання конфлікту на Донбасі

У Запоріжжі військові підрозділи з усієї України отримали знамена та почесні звання особисто від Президента Володимира Зеленського

Півтори сотні курсантів військових ліцеїв склали клятву на Хортиці, в присутності Президента України

Президент Володимир Зеленський на Хортиці розпочав урочисті заходи до Дня захисників та захисниць України

В День захисників і захисниць України в Запорізькій області відбулися численні заходи з нагоди свята

15 жовтня – День «білої тростини»

У Запоріжжі відзначають день визволення міста