"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Юні запорізькі винахідники презентують свої досягнення перед бізнес-спільнотою

26 грудня 2018 - 15:43

Керівники області та меценати зустрілися в облдержадміністрації з талановитою молоддю – винахідниками інноваційних проектів, які стали переможцями ІХ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» та VІІ Міжнародного фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018».

Головною метою заходу стала презентація здобутків юних запорізьких науковців перед присутніми на заході представниками бізнес-спільноти та меценатами, серед яких Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь», Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», музей «Фаетон», Запорізька торгово-промислова палата, обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані».

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова повідомила,  що 16-19 жовтня на базі Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського відбувся конкурс стартапів у рамках VІІ Міжнародного фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018». Запорізьку область на  представляли учні Запорізького технічного ліцею Максим Іванов з проектом «Розробка електросамокату Z-Scooter» та Анастасія Кононенко з роботою «Автомобіль: безпека для дитини». Обидва учасники стали переможцями конкурсу «Sikorsky Challenge 2018» у номінації Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» та отримали сертифікати і премії фонду.

- На ІХ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», яка відбулася 20-23 листопада в Києві на базі Міжнародного виставкового центру, зібралося понад 120 МАНівців України, щоб презентувати свої науково-технічні проекти і позмагатися за першість в інноваціях. Запорізьку область представляли шість учнів, які є гуртківцями центру «Грані»: Максим Іванов, Ярослав Вакуленко, Іларіон Кулєшов, Дарина Роженко, Анастасія Кононенко і Павло Борисов. Троє учнів стали переможцями: учень 11 класу Пологівської гімназії «Основа» Павло Борисов посів І місце у номінації «Екологія та ресурсозбереження», учень 9 класу Запорізького технічного ліцею Іларіон Кулєшов - ІІ місце у номінації «Технічна творчість та винахідництво», учень 11 класу Запорізького технічного ліцею Максим Іванов - ІІІ місце у номінації «Машинобудування». Призери виставки-конкурсу отримали дипломи та грошові винагороди (5000 грн. за І місце, 3000 грн. за ІІ місце і 1000 грн. за ІІІ місце) від спонсора конкурсу компанії «Еверест» для підтримки подальшої роботи над своїми науковими дослідженнями, - повідомила Тетяна Озерова.

Привітав найрозумніших юних винахідників області заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

- Сьогодні ми запросили вас, щоб не тільки привітати з досягненнями, а й висловити глибоку вдячність за вашу сумлінну учнівську та студентську працю. Не так давно голова облдержадміністрації Костянтин Бриль перебував в Адміністрації Президента, де відбулася зустріч із Петром Порошенком. Президент України відзначив вас, юні науковці, та ваші проекти, зокрема їхній високий рівень підготовки. Безперечно, цей успіх – результат єдності вчителів та учнів. Вбачаю нашим головним завданням  налагодження між молодими винахідниками та бізнес-сектором спільної мови задля реалізації інноваційних проектів, - наголосив Едуард Гугнін.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано ​​2 248 450 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 248 164 підтверджені випадки COVID-19

До 2030 року більшість громадських будівель в Україні мають стати безбар'єрними

Перший активний парк Запорізької області запрацював

Занедбаний гуртожиток в Енергодарі отримає друге дихання

Ремонт та оснащення приймального відділення в Енергодарі потрібно завершити якомога швидше

Олександр Старух : Енергодар - особливе місто, і абсолютно всі питання його життєдіяльності мають вирішуватися на належному рівні

Облдержадміністрація тримає на контролі ситуацію з ліквідації наслідків негоди у Бердянську

Запорізька область отримала нову вакцину: де можна зробити щеплення

На Запоріжжі активно оновлюють автошляхи регіонального значення