Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Пункти обігріву повністю готові приймати громадян у разі погіршення погодних умов

28 грудня 2018 - 10:45

На території області поступового спостерігається погіршення погодних умов. Поки температурні показники та опади не критичні, але у зв’язку з можливими несприятливими умовами зимового періоду 2018/2019 років (великі опади у вигляді дощу або снігу, сильні морози, вітер, хуртовина, налипання мокрого снігу, ожеледь тощо) обласний штаб забезпечив роботу визначених пунктів обігріву та харчування, у тому числі в місцях відстою великовантажної техніки.

Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації.

Загалом у Запорізькій області підготовлено 293 стаціонарних пункти обігріву на базі медичних закладів, соціальних установ, церков тощо та чотири пересувних. У тому числі: в м. Запоріжжя – 13, м. Бердянськ – п’ять, м. Мелітополь – два, м. Енергодар – один, м. Токмак – чотири, у районах: Бердянському – 15, Більмацькому – два, Василівському – 24, Веселівському – 12, Вільнянському – 10, Великобілозерському – сім, Гуляйпільському – три, Запорізькому – 37, Кам’янсько-Дніпровському – 12, Мелітопольському – 20, Михайлівському – 11, Новомиколаївському – три, Оріхівському – три, Пологівському – чотири, Приазовському – 35, Приморському – 27, Розівському – один, Токмацькому – 32, Чернігівському – чотири, Якимівському – 14.

У Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації сказали, що всі пункти обігріву, які розташовуються на базі лікувальних закладів області, забезпечені необхідними лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Як повідомили у Головному управління ДСНС у Запорізькій області, мобільні пункти обігріву знаходяться в готовності та за зверненням органів місцевої влади будуть розгорнуті за вказаними адресами.

Крім цього, для груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, у містах Запоріжжя, Бердянськ, Енергодар, Мелітополь, а також у Вільнянському, Пологівському, Чернігівському, Якимівському та Оріхівському районах діють 27 пунктів гарячого харчування, з них 15 обласних. За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, цими послугами користуються приблизно  400 осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Мінекономіки закликає підприємців приєднуватися до політики «Зроблено в Україні»

Мешканці прифронтових областей отримають ваучери для ремонту пошкодженого обстрілами житла

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 379 разів ударили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 846-го дня війни

У Запоріжжі поліцейські затримали ділка, який допомагав чоловікам призовного віку уникнути мобілізації

«Єдиний шлях гарантувати безпеку українського енергетичного сектору – протиповітряна оборона»: міжнародні партнери націлені на посилення допомоги в відбудові енергетики

«Я мрію про перемогу!»: юний художник з аутизмом надихає запоріжців своїми картинами

«Дуже важливо бути впевненим у своєму побратимі», – доведено на досвіді протитанкіста Кирила Синенка

В Запоріжжі до кінця року відновлять роботу Школи вищої спортивної майстерності

Конкурс «Я тебе чую»: старшокласники можуть підтримати однолітків, що перебувають в окупації

Популяризація читання: оголошено конкурс культурно-мистецьких проєктів