Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Маленькі колядники привітали обласну владу з Різдвом

4 січня 2019 - 12:29

Напередодні Різдва та Щедрого вечора до облдержадміністрації вже за доброю традицією завітав з новорічними та різдвяними привітаннями дитячий колектив громадської організації «Світ очима дітей». 

Дітлахи заспівали різдвяні колядки та щедрівки у кабінеті першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян та заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна.

- Які ви красиві та талановиті! Дуже приємно бачити сьогодні таких чарівних гостей.  Бажаю, щоб усі ті бажання, які ви написали у листах до Святого Миколая, збулися у вашому житті. А чудовий настрій та подарунки не закінчувалися цілий рік, - привітала малечу Елла Слепян.

Від представників обласної влади юні щедрувальники отримали солодкі подарунки.

Щедрувати запорізькі дівчата та хлопці планують і в день Нового року за старим стилем, який ще відомий як день Святого Василя за церковним календарем – покровителя землеробства. Традиційно в таке свято в українських домівках посівали  зерном жита та пшениці.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Шанс на вищий бал на НМТ: у Запорізькій області розпочалися безоплатні заняття за проєктом «10 кроків до покращення якості освіти»

Підприємці Запоріжжя і області!

«Коли ми навчаємося в укритті, можна не хвилюватися, що прилетить ракета», – учні з Чернігівської громади – про навчання в укритті

Інвестиції в енергонезалежність: перший кредит під 0 % на енергообладнання вже видали

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 657 ударів по 35 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1446-го дня війни

«Допомога людям сьогодні – фундамент для розвитку України завтра», – директорка Дирекції реагування на кризи Управління ООН з координації гуманітарних справ Едем Восорну

«Енергетика сьогодні – не питання затишку, а стратегічна умова виживання», – заступниця голови Запорізької ОДА Оксана Матвіїшина

СБУ повідомила про підозру шістьом учасникам організації псевдореферендуму та незаконних «виборів» на тимчасово окупованій території Запорізької області

«Працюємо над тим, щоб електропостачання залишалося стабільним і прогнозованим», – речниця АТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко