"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Верховний Суд України підтвердив справедливість правової позиції обласної влади

9 січня 2019 - 09:52

Верховний Суд України поставив крапку у розгляді судового позову громадського активіста Андрія Іванова проти облдержадміністрації щодо проведення декомунізації у Запорізькій області.

Нагадаємо, що у травні 2016 року розпорядженням голови ОДА Костянтина Бриля було перейменовано вісім об’єктів топоніміки в м.Запоріжжя. Вулицю Панфіловців назвали на честь нашого земляка Михайла Гончаренка, який віддав життя у боях із російсько-терористичними агресорами на Донбасі. Вулиця Гудименка отримала ім’я Героїв 93-ї бригади, у лавах якої воювали сотні запоріжців під Іловайськом, Донецьким аеропортом та на Бахмутці. Ім’я підполковника 55-ї окремої артилерійської бригади Збройних Сил України Петра Третяка, який загинув у бою, виходячи з оточення ворога під Д’яковим, тепер носить колишня вул. Ватутіна у Дніпровському районі.

Також увічнено пам’ять  всесвітньо відомого  академіка Володимира Вернадського, видатного науковця, ректора Запорізького національного університету Вячеслава Толока, військового льотчика Григорія Нелюбова, який жив та навчався у Запоріжжі, багаторічного організатора пожежно-рятувальної справи Миколу Корищенка.

Постановою від 20 грудня 2018 року колегія Верховного Суду України під головуванням голови Касаційного адміністративного суду Михайла Смоковича підтвердила законність рішень облдержадміністрації, правильність процедури перейменування та завершила справу.  Рішення суду є остаточним та оскарженню не підлягає.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Всеукраїнський Форум Україна 30

В Україні продовжується реформування сфери професійно-технічної освіти

Презентовано четвертий випуск Consultant's Digest

Надавачі соціальних послуг у громадах області проходять додаткові навчання

Поліцейські офіцери запорізьких громад отримали нові службові автомобілі

Україна отримала офіційне іншомовне Інтернет-представництво

У Запорізькій області триває вакцинація від COVID-19

Децентралізація – незмінний пріоритет влади

Президент: Ми налаштовані успішно втілити дієву судову реформу, щоб в Україні працювали лише чесні, незалежні та справедливі суди

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 325 134 підтверджені випадки COVID-19

Президент візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя» 1 березня