Новини

Костянтин Бриль перевірив якість виконаного утеплення казарм військової частини

11 січня 2019 - 11:40

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з командуванням та особовим складом військової частини А2189 (2316 радіотехнічний батальйон) Повітряних сил України та оглянув казармені приміщення, командний пункт та територію військової частини.

Особливу увагу Костянтин Бриль приділив питанням надання матеріальної допомоги військовій частині та  побутовим умовам проживання  військовослужбовців.

- Ця частина входить до переліку одинадцяти підшефних  згідно з Указом Президента України Петра Порошенка. В 2017 році облдержадміністрація та Фонд оборони області надали їй допомогу на загальну суму 504,560 тисячі гривень. У тому числі обласний благодійний фонд «Фонд сприяння обороні Запорізької області» допоміг з установленням металопластикових вікон у казармі на суму 267,560 тисячі гривень. Окремо була виділена субвенція з обласного бюджету. Сума допомоги склала 237 тисяч гривень. Ці кошти були витрачені на придбання меблів, забезпечення засобами зв’язку та оргтехнікою. Вже у 2018 році, як я і обіцяв, за програмою були виділені 600 тисяч гривень на проведення робіт з утеплення казарми для військовослужбовців частини. Загалом у минулому році на частину було витрачено 874,442 тисячі гривень, - повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону наголосив, що крім субвенції з обласного бюджету за програмою «Сприяння розвитку матеріально-технічної бази, соціальної, інформаційної та організаційної підтримки військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України на 2017-2021 роки», на утеплення казарм кошти були виділені з обласного благодійного фонду «Фонд сприяння обороні Запорізької області». 274,442 тисячі гривень були спрямовані на ремонт автомобільного транспорту.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також