"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Студентська молодь готується до стажування в органах влади

29 січня 2019 - 15:24

Основні напрямки діяльності та нові проекти обговорили учасники засідання обласної студентської ради при голові облдержадміністрації. Відкриваючи захід, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова зазначила, що такий консультативно-дорадчий орган, як обласна студентська рада, успішно діє та постійно розвивається.

- На засіданні ради приїхали не лише запорізькі студенти, а й молодіжні лідери з Мелітополя, Приморська та Бердянська. Сьогодні я бачу багато нових облич, а це значить, що обласна студентська рада залучає до своїх лав нових людей, які будуть ділитися новими ідеями та розвивати молодіжну політику на місцях. Ви – лідери студентського місцевого самоврядування, маєте реалізовувати власні проекти, вносити пропозиції. Ваша думка буде врахована у проведенні молодіжних заходів, які ви можете зробити більш цікавими та масовими, - зазначила Наталія Власова.

Серед пріоритетів діяльності студради на найближчий час актуальними залишаються питання організації та розвитку студентського спорту та робота з  національно-патріотичного виховання, всебічний розвиток та навчання студентів.

Серед найближчих заходів - проходження стажування студентів у виконавчому апараті Запорізької обласної ради, яке заплановано на 4, 5 та 7 лютого. Також молодіжні активісти обговорили питання підготовки до свят Дня всіх закоханих, 8 березня та проведення щорічного молодіжного форуму.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Всеукраїнський Форум Україна 30

В Україні продовжується реформування сфери професійно-технічної освіти

Презентовано четвертий випуск Consultant's Digest

Надавачі соціальних послуг у громадах області проходять додаткові навчання

Поліцейські офіцери запорізьких громад отримали нові службові автомобілі

Україна отримала офіційне іншомовне Інтернет-представництво

У Запорізькій області триває вакцинація від COVID-19

Децентралізація – незмінний пріоритет влади

Президент: Ми налаштовані успішно втілити дієву судову реформу, щоб в Україні працювали лише чесні, незалежні та справедливі суди

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 325 134 підтверджені випадки COVID-19

Президент візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя» 1 березня