Новини

Учасниками Програми «U-LEAD з Європою: створення ЦНАП» стали 14 запорізьких громад

5 лютого 2019 - 16:28

Завершився етап подання заявок на третій раунд Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою: створення ЦНАП». Серед 326 заявок - 14 із Запорізької області, які прийняті за формальними ознаками, тобто заявка відповідає вимогам Програми. Про це повідомили у Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування.

До переліку громад, заявки яких прийняті, увійшли: м. Бердянськ (розташовується ЦНАП), м. Василівка, м. Дніпрорудне, м. Молочанськ, Мелітопольська міська рада (ММРЗО), смт Степногірськ, Пологівська міська об’єднана територіальна громада, Широківська сільська ОТГ, Гірсівська ОТГ, Преображенкська ОТГ, Долинська сільська рада, Малобілозерська сільська рада, Михайлівська сільська рада, Павлівська сільська рада (ОТГ).

До 28 лютого комісія з оцінювання заявок у складі представників Мінрегіону, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, SIDA (Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку) та представників Програми визначить до 150 громад, які відвідають представники комісії.

Для громад, які за результатами візитів підтвердять спроможність взяти участь у фазі впровадження, експерти розроблять технічне завдання – «дорожню карту» для створення належного ЦНАПу. Технічні завдання погоджуються з громадою та передаються виконавцям, які будуть безпосередньо створювати та модернізувати ЦНАП.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також