Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

За місяць запорізькі браконьєри завдали збитків на понад 120 тис грн

11 лютого 2019 - 09:42

У січні Запорізький рибоохоронний патруль здійснив 119 рибоохоронних рейдів на водоймах та ринках області. В ході проведених заходів виявлено 194 порушення природоохоронного законодавства.

У результаті у порушників вилучено 49 одиниць заборонених знарядь лову та 367 кг незаконно добутих водних біоресурсів. На громадян накладено 46 тис. грн штрафів. Сума збитків, завданих рибному господарству за місяць, склала 121 692 грн.

Наприклад, 05 січня в результаті спільного рибоохоронного заходу Запорізького рибоохоронного патруля та працівників водної поліції задокументовано факт незаконного вилову біоресурсів. Порушення вдалося зафіксувати в акваторії Каховського водосховища поблизу с. Біленьке. Двоє громадян займалися незаконним рибним промислом з човна за допомогою сіток. У них вилучено 40 кг риби, а саме: 44 екз. судака звичайного, 313 екз. плітки, 38 екз. карася сріблястого, 17 екз. плоскирки та один екз. товстолобика. Збитки, завдані рибній галузі, склали 50 524 грн.

17 січня виявлено чоловіка, який здійснював незаконний рибний промисел убрід за допомогою сітки. Інцидент стався в акваторії р. Кушугум у Запорізькому районі. В результаті візуального огляду речей порушника рейдовою групою було знайдено таку кількість незаконно виловленої риби: 34 екз. плітки, 8 екз. карася сріблястого та 9 екз. щуки. Загальна вага добутих біоресурсів склала 15 кг. Завдано збитків у розмірі 6 086 грн.

Під час рибоохоронного рейду в акваторії Дніпровського водосховища 29 січня 2019 року інспектори Запорізького рибоохоронного патруля припинили незаконний рибний промисел. Так, у межах с. Федорівка Запорізького району було зафіксовано два грубих порушення правил рибальства із застосуванням мисинових сіток. У першому випадку у громадянина виявлено 29 кг риби, а саме: 150 екз. плітки, 36 екз. карася сріблястого та 50 екз. окуня. Збитки, завдані рибним запасам, склали 14 212 грн. У другому випадку в чоловіка вилучено 143 екз. плітки, 36 екз. карася сріблястого та 53 екз. окуня загальною вагою 27 кг. Сума збитків склала 13 668 грн. Заборонені знаряддя лову та водні біоресурси конфісковано.

На осіб оформлено адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Знаряддя та засоби вчинення правопорушення, а також незаконно добуті біоресурси вилучено.

Управління Держрибагентства у Запорізькій області закликає всіх небайдужих громадян та рибалок-любителів повідомляти про порушення правил рибальства та випадки незаконного збуту водних біоресурсів, а також збуту заборонених знарядь лову на телефон «гарячої лінії»: (067) 622-04-66.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Новий етап життя: запорізькі ветерани отримали сертифікати на житло

Державна підтримка бізнесу в умовах війни: компенсація збитків та страхування від воєнних ризиків

Місце родинного затишку: дитячий будинок сімейного типу отримав ключі від просторого будинку в Запоріжжі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 26.12.2025

Стан інтернет-підключення закладів соціальної сфери

Прямий зв’язок із владою: відбулася гаряча лінія з керівницею апарату ЗОДА Оксаною Кірчевою

Прискорене бронювання для бізнесу: 45-денний механізм для ОПК та скасування 72-годинної перевірки

Впродовж доби окупанти завдали 636 ударів по 29 населеним пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1401-го дня війни

Сучасна спецтехника для ефективної роботи комунальних служб Запорізької області

Українські традиції та сила духу: у Запоріжжі відбувся Кубок президента Всеукраїнської федерації «Спас»

Крок до самостійного життя: підопічні одного з психоневрологічних інтернатів Запорізької області пройшли комплексне медичне обстеження