Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Костянтин Бриль: «Завдяки розробкам ДП «Івченко-Прогрес» людство не стоїть на місці»

18 лютого 2019 - 16:28

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль під час робочої поїздки на ДП «ЗМКБ «Прогрес» ім. академіка О.Г. Івченка». Тут він відвідавзбиральний цех № 33, експериментально-випробувальний комплекс та конструкторський науково-дослідний комплекс, ознайомився з експозицією авіаційних двигунів розробки ДП «Івченко-Прогрес», процесом тривалих випробувань турбовального двигуна АІ-450МП та методикою створення компресорів авіаційнихдвигунів.

Голова облдержадміністрації також провів зустріч з трудовимколективом підприємства.

- Таких підприємств, які випускають високоінтелектуальний та якісний продукт, дуже небагато. Завдяки вашим розробкам людство не стоїть на місці і рухається вперед. На ваших винаходах працює оборонпром, авіаційний транспорт та газотранспортна система країни. Дуже важливо, щоб вдячність за вашу роботу була не лише зовнішньою обгорткою. А щоб люди працювали, розвивались і отримували гідну зарплатню. Зі свого боку, як влада, ми маємо працювати над тим, щоб вас чули на рівні Кабміну, Верховної Ради та Президента України. Адже від цього залежить просування нашої авіаційної продукції до країн ближнього та дальнього зарубіжжя, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Як повідомив директор підприємства-генеральний конструктор Ігор Кравченко, середньооблікова чисельність працюючих складає 2911 чоловік. Їх середня заробітна плата сягає 19634 грн., що на 57,7% більше, ніж за  2017 рік. Крім цього, протягом 2018 року ДП «ЗМКБ «Прогрес» на інвестиційну діяльність з технічного переоснащення підприємства  спрямовано власних коштів 172,4 млн. грн.

Минулого року обсяг реалізації склав 1,2 млрд. грн., що на 71% більше, ніж за аналогічний період 2017 року, чистий прибуток склав 56,2 млн. грн. До місцевого бюджету підприємством сплачено 126,7 млн. грн., що на 55,6% більше, ніж за 2017 рік, до державного - 87,3 млн. грн., що на 36,67% більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Ефективність використання виробничих потужностей складає 97%, знос основних фондів - 53,2%. 

 

Департамент інформаційноїдіяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Як дорослим протидіяти насильству щодо дітей

Запорізька область отримала чотири сучасні реанімобілі для екстреної медичної допомоги

Дізнатися виклики та потреби: агровиробників запрошують взяти участь у всеукраїнському опитуванні

Загалом упродовж доби окупанти завдали 760 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.03.2026

Житлові ваучери, «єОселя» та державна фінансова допомога дітям-ВПО: які всеукраїнські програми підтримки діють у Запорізькій області

Сила в русі: як спорт допомагає повернутися до життя ветеранам та ветеранкам

ПДВ без блокувань: як уникнути проблем при реєстрації податкових накладних

«Сьогодні інформація щодо ГПВ більш позитивна, ніж зазвичай», – речниця Запоріжжяобленерго

Безоплатне відновлення зору: у Запоріжжі проводять сучасні операції із заміни кришталика

«Я мрію, щоб в Україні з’являлося більше можливостей для розвитку молодих людей», – голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Анн-Клер Дюфей

Гранти на молодіжні проєкти: розпочався конкурс пропозицій