Новини

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2019 - 10:41

Сьогодні вся Україна вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні. Ми пам’ятаємо, як п’ять років тому українці об’єдналися і висловилися проти несправедливості, свавілля та корупції. Громадяни України обрали курс на асоціацію з Євросоюзом. Та за це довелося заплатити страшну ціну – життя Героїв Небесної Сотні.

І ми не забудемо кожного, хто віддав життя за наше майбутнє. Не одне покоління українців боролося за соборну та незалежну Україну. Наші предки страждали та втрачали життя лише через те, що були українцями. А нині поруч з ними – Герої Небесної Сотні, а також усі, хто зі зброєю в руках обороняє Україну, цінності та європейський вибір нашого народу.

Завдяки кожному, хто не байдужий до майбутнього нашої держави, Україна має власну гідність та свободу. Саме завдяки єднанню українців наша держава вийшла на новий, європейський шлях розвитку. Нині консолідація суспільства залишається дуже важливою для збереження і подальшого розвитку нашої держави. Ми маємо пам’ятати, що живемо в сучасній Україні завдяки подвигам усіх, хто боровся за нашу державу.

 

Голова облдержадміністрації                                                      Костянтин Бриль

Читайте також