Новини

Костянтин Бриль: «Маємо увічнити пам’ять про героїв не тільки у книжках, а й у своїх серцях»

20 лютого 2019 - 14:28

На Майдані Героїв у Запоріжжі відбулося  покладання квітів та вшанування Героїв Небесної Сотні. У меморіальному заході взяли участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, народний депутат України Ігор Артюшенко, військовослужбовці Національної гвардії України, працівники Нацполіції та представники громадськості.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, представники релігійних  конфесій відслужили молебень.

Учасники мітингу згадали Героїв Небесної Сотні та земляків, які причетні до відстоювання цінностей Революції Гідності. Зокрема, поранених на Майдані, громадських активістів, а також учасників АТО та ООС.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль підкреслив, що нині Україна має власну гідність та свободу завдяки кожному, хто не байдужий до майбутнього нашої держави.

- Якщо подивитися на всю нашу історію здобуття незалежності, яка тривала не одну сотню років, то кожен етап супроводжувався пролиттям крові. Нині ми згадуємо Героїв Небесної Сотні, які почали визвольну боротьбу на Майдані. Також не забуваємо про тих, хто віддав життя за нашу державу на Сході України. Це нова сторінка історії нашої країни і по ній вчитимуться наші діти та онуки. Тож пишаюся, що ми певним чином причетні до створення нової історії державності України. Ми маємо не забувати кожного з учасників цих визначних подій та увічнити пам’ять про героїв не тільки у книжках, а  й у своїх серцях. Адже вони проливали кров за те, що нині ми незалежні. Тож ми не віддамо їхніх здобутків та не забудемо подвиги, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також