Новини

У художньому музеї працюють одразу дві виставки, присвячені 80-річчю Запорізької області

21 лютого 2019 - 08:45

У Запорізькому обласному художньому музеї відбулося відкриття експозиції «Художня майстерня», яка присвячена 80-річчю Запорізької області, 25-річчю міського об’єднання митців «Колорит» та 80-річчю Вознесенівського району м. Запоріжжя.

Експозиція складається з двох частин.  «Художня майстерня» - це роботи 14 майстрів декоративно-прикладного мистецтва (різьблення по дереву, традиційна українська вишивка, мереживо коклюшками, вишивка бісером, печворк, ляльки, бісероплетіння, картини-колажі, вироби з вовни, холодної порцеляни). Вироби запорізьких майстрів демонструють глибокі зв’язки з історичним минулим, що передається із покоління до покоління. Одночасно мистецтво актуальне та адаптовано до сучасності.

Варто зазначити, що до громадської творчої організації «Запорізьке міське об’єднання митців «Колорит» входять професійні художники, дизайнери, карикатуристи, члени Спілки художників України, Національної Спілки майстрів, а також безліч аматорів, які володіють різними техніками.

Друга частина експозиції - виставка запорізького художника Сергія Липовцева із циклу «Алхімія міфологем». Митець є членом Національної спілки художників України, працює в багатьох жанрах, серед яких живопис, настінний розпис, вітраж, проектування інтер’єрів, графіка, плакат та карикатура. Він учасник понад ста міжнародних проектів та виставок. «Алхімія міфологем» відкриває фантастичний світ легенд та казок, які малює художник – від світу прадавніх богів до психологічних портретів неймовірних персонажів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також