Оголошення

Національна премія для мас-медійників, знавців економічної галузі, журналістів та аналітиків, що висвітлюють процес реформування економіки України в ЗМІ!

28 лютого 2019 - 10:02

«Media etc.» — це Національна премія для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Суть проекту: процеси реформування економіки України потребують якісного, професійного та оперативного висвітлення. Безперечним є той факт, що суспільство має бути обізнаним у різних аспектах формування справедливої та ефективної податкової системи; усвідомлювати механізми створення сприятливого бізнес-середовища. Українські журналісти роблять численні вдалі спроби фахово висвітлювати, а також ініціювати та підтримувати зважену суспільну дискусію в межах економічної тематики.

Лауреати премії «Media etc. 3.0» визначаються шляхом проведення конкурсу журналістських робіт різних форматів та жанрових форм (публікації, відеорепортажі, радіорепортажі).

До участі у конкурсі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, блогери, що сплачують податки в Україні. 

Роботи приймаються до 18.03.2019 року.

Номінації Media etc. 3.0: 

  • Національна журналістська премія за кращу публікацію
  • Національна журналістська премія за кращий відеорепортаж
  • Національна журналістська премія за кращий радіорепортаж
  • Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращу публікацію
  • Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий відеорепортаж
  • Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий радіорепортаж

Докладніше - за посиланням.

 

 

Читайте також