Оголошення

Житловий кредит для молоді з статутного капіталу Фонду Держмолодьжитло!

28 лютого 2019 - 10:56

Починаючи з 4 січня 2019 року всі бажаючі отримати кредит з статутного капіталу Фонду Держмолодьжитло (Постанова КМУ № 488 від 11.05.2011) мають можливість подати заяву до Запорізького регіонального управління Держмолодьжитла.

Учасниками даної програми мають бути молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни, вік яких становить до 35 років включно!

Ви маєте перебувати на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, або у Вас має бути відсутнє у власності житло, або житлова площа у власності не повинна перевищувати 13,65 м2 (*без урахування житла, що знаходиться на тимчасово окупованій території!).

Залишок середньомісячного доходу родини (громадянина), за умови сплати щомісячного платежу за кредитом, повинен бути не менший 3-кратного прожиткового мінімуму (на кожного працюючого члена сім’ї).

Першочергове право на отримання кредиту з статутного капіталу мають наступні категорії населення:

- внутрішньо переміщені особи;

- учасники антитерористичної операції (сім’ї учасників антитерористичної операції);

- члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції;

- особи з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року;

- члени сімей громадян, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії, каліцтва чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року.

УМОВИ КРЕДИТУ:

 Відсоткова ставка за користування кредитом встановлюється у розмірі облікової ставки Національного банку, що діє на момент прийняття рішення про надання кредиту (станом на 01.02.2019 - 18% річних).

 Термін повернення кредиту - до 20 років.

 Розрахунок розміру кредиту здійснюється з урахуванням нормативної площі (21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім’ї та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю) та найменшого показника експертної, договірної або граничної вартості житла, що планується придбати. 

ПОДАТИ ЗАЯВУ-АНКЕТУ ПРО НАМІР УЧАСТІ У ПРОГРАМІ ВИ МОЖЕТЕ: 

1. Через офіційний сайт Запорізького регіонального управління Держмолодьжитла

2. Надіславши заяву на електронну пошту регіонального управління: zpfond08@gmail.com

3. Заповнити заяву власноруч у регіональному управлінні за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49, 3 поверх, офіс № 33.

Читайте також