Новини

Працівники житлово-комунального господарства приймають вітання з професійним святом

15 березня 2019 - 15:04

Урочисте зібрання, присвячене Дню працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, відбулося в Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені В. Магара.

Відповідно до Указу Президента України щорічно, у третю неділю березня, відзначається це свято  як вияв поваги до людей, які своєю працею створюють комфортні умови для гідного життя та відпочинку громадян, забезпечують надходження благ цивілізації до кожної окремої оселі.

Напередодні свята голова облдержадміністрації Костянтин Бриль привітав фахівців галузі з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення та вручив відзнаки кращим.

- Ваша праця забезпечує життєво важливі потреби громадян і належне функціонування всіх галузей господарства. Перш за все,  це теплі квартири взимку, чистота й охайність вулиць, стабільна робота громадського транспорту, доступні та якісні побутові послуги. Виробництво тепла, постачання холодної та гарячої води, вивезення та утилізація побутових відходів, прибирання та освітлення вулиць - усе це є невід’ємною частиною повноцінної життєдіяльності громадян, їх упевненості в своєму майбутньому та майбутньому країни. Хочу запевнити, що обласна влада також не залишається осторонь від розв’язання питань у сфері житлово-комунального господарства. Так, у 2018 році за кошти обласного бюджету було  придбано 16 одиниць комунальної техніки, збудовано, реконструйовано та відремонтовано майже 49 км мереж водопостачання, п’ять  артезіанських свердловин, три водонапірні вежі. У поточному році  ця робота буде продовжена, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону наголосив, що фахівці ЖКГ працюють у непростих умовах сьогодення, коли виникають проблеми з фінансуванням підприємств житлово-комунального господарства, своєчасним надходженням оплати від споживачів за надані житлово-комунальні послуги. У 2018 році трудові колективи надали послуг на суму більше 5 млрд. грн.

Окрему подяку Костянтин Бриль висловив працівникам підприємств теплового господарства за забезпечення належного проходження опалювального сезону 2018-2019 року. Він подякував працівникам Бердянського водоканалу, які цілодобово в складних зимових умовах здійснювали заходи з ліквідації аварії на каналізаційному колекторі, внаслідок якої 80% жителів міста Бердянськ не отримували послуги з водопостачання та водовідведення. Завдяки їх зусиллям у найкоротші терміни було відновлено надання належних комунальних послуг.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також