Новини

У Запорізькому лісництві поповнилися лави добровольців для створення нових насаджень

20 березня 2019 - 09:28

З метою залучення юнацтва та молоді до заходів зі створення нових лісових насаджень, пропаганди екологічних знань, формування у дитячій свідомості дбайливого ставлення до навколишньої природи, виховання відповідальних, чесних, розумних захисників лісу заклади освіти Запорізького району долучилися до співпраці з лісниками.

У рамках цієї масштабної акції відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Державним підприємством «Запорізьке лісомисливське господарство» та низкою навчальних закладів Запорізького району. Зокрема, до природоохоронного руху долучилися учні  Михайлівського навчально-виховного комплексу імені О.Т. Слободчикова, Новомиколаївської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та Запорізького навчально-виховного комплексу № 90.

На думку ініціаторів – керівництва лісництва, таке співробітництво дозволяє поєднати навчальні заклади з виробничим процесом. Саме так школярі отримають знання, основні виробничі навички, пов’язані з лісогосподарською діяльністю. В адміністраціях навчальних закладів переконані, що підготовку до свідомого вибору професії варто розпочинати зі шкільної парти. Учням стане у нагоді такого роду співпраця.

У рамках громадської акції Держлісагентства України «Майбутнє лісу у твоїх руках» також планується участь місцевого населення та учнівської молоді в озелененні та благоустрою навчальних закладів та лісових ділянок у Запорізькому, Вільнянському, Новомиколаївському районах та м. Запоріжжі із залученням Олександрівського, Крутоярівського, Михайлівського, Хортицького та Новомиколаївського лісництв.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також