"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Президент підписав зміни до Державного бюджету на 2019 рік

21 березня 2019 - 12:13

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік».

Документом від 28 лютого цього року № 2696-VIII уточнюються обсяги міжбюджетних трансфертів у розрізі місцевих бюджетів у зв'язку зі скасуванням виборів у територіальних громадах і додаткових виборів місцевих депутатів через введення воєнного стану у низці областей.

Реалізація Закону створює умови для підвищення фінансової спроможності місцевих бюджетів та забезпечить ефективне і цільове використання коштів державного бюджету в поточному році.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та застосовується з 1 січня 2019 року.

Як зазначив голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, це саме той законопроект, від якого залежала виплата зарплатні освітянам та медикам у Розівській і Більмацькій ОТГ.

- На початку року у зв'язку з не проведенням виборів, через введення в 10 областях України воєнного стану, два райони Запорізької області, які мали бути повністю охоплені громадами, не отримали освітню та медичну субвенції. У зв'язку з цим педагогічним та частково медичним працівникам не виплачено зарплатню. Закон, підписаний 20 березня, набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та застосовується з 1 січня 2019 року. Тобто, кошти за весь цей час будуть виплачені в повному обсязі. Хочу підкреслити, що проблема із затримкою виплат - не у виборах 31 березня. А в тому, що вибори не відбулися у новостворених громадах. І це сталося через введення воєнного стану. Для тих, хто забув, змушений нагадати: на Сході нашої держави практично п’ятий рік поспіль тривають воєнні дії. І коли на українські кораблі нападає ворог, насамперед доводиться дбати про те, щоб школи, вчителі та учні не опинилися під обстрілами. Тож  щиро прошу вибачення у педагогів Розівки та Більмака, які стали жертвами обставин. Тих обставин, які залежать, на жаль, не від нас із вами, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації