Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Регіональна виконавча влада використає всі важелі для забезпечення гідної підготовки до Євро-2012

18 вересня 2008 - 17:01

З метою належного виконання Указу Президента України Віктора Ющенка щодо проведення у 2012 році Чемпіонату Європи з футболу виконуючий обов'язки голови ОДА Олександр Старух провів робочу зустріч з очільником Національного агентства з питань підготовки і проведення в Україні фінальної частини Євро-2012 Євгеном Червоненком. Під час розмови глава області особливу увагу приділив вирішенню нагальних проблем з фінансування ряду важливих проектів: капітального ремонту Запорізького аеропорту, будівництва нових мостових переходів через Дніпро, реконструкції транспортних магістралей Харків-Сімферополь, автошляхів на Донецьк та Дніпропетровськ. Йшлося і про інтенсивний розвиток курортно-рекреаційної та туристичної галузі в регіоні.

Посадовці з'ясували стан справ у кожному із зазначених напрямків.

Євген Червоненко зауважив, що експерти прогнозують наплив до Запоріжжя вболівальників з сусіднього Дніпропетровська, який визначено одним з місць проведення офіційних футбольних матчів. Днями відкритий там новий футбольний стадіон повністю відповідає вимогам УЄФА, тож ігри команд-учасниць Євро-2012 збиратимуть стільки фанів, що чималу кількість їх доведеться розміщувати і у Запорізькій області.

Також він поінформував керівника області про ймовірність проведення у Бердянську частини ігор Чемпіонату Європи з футболу для вболівальників та фан-клубів. З такою пропозицією до Національного агентства, за словами його керівника, звернулись представники кількох європейських клубів. Цю ідею вже підтримала громада Бердянська. Тож Євген Червоненко рекомендував звернути увагу на реконструкцію старих і будівництво нових готелів, щоб забезпечити гостям області належні умови для проживання, залучивши до виконання цього завдання приватний капітал.

Олександр Старух запевнив, що обласна влада розділяє турботи голови Національного агентства у питаннях підготовки і проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Євро-2012.

- Ми використаємо всі важелі для забезпечення гідної підготовки до цього заходу, що посприяє зміцненню позитивного міжнародного іміджу України, - підбив риску спілкуванню керівник облдержадміністрації.

У зустрічі також взяв участь заступник голови ОДА Геннадій Фукс, який опікується питаннями підготовки області до Євро-2012.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Цифрові інструменти для щоденної підтримки ментального здоров’я

«Під час блекауту обладнання спрацювало бездоганно», – як працюють лікарні Запорізької області в умовах сьогодення

Дипломи, здобуті попри виклики: випуск магістрів Мелітопольського державного педагогічного університету

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.01.2026

Французький килим – український характер: запорізькі бійці відкрили 2026 рік перемогами

Упродовж доби окупанти завдали 756 ударів по 29 населених пунктах Запорізької області

Діалог з податківцями: які зміни у податковому законодавстві набули чинності в 2026 році

Ключі від майбутнього: як родина в Запоріжжі придбала власну квартиру за програмою «єОселя»

В Запорізькій області створюють новий позашкільний заклад – «Саєнс-Хаб»

Оновлено Єдиний проєктний портфель публічних інвестицій Запорізької області на 2026 рік

«Влада докладає зусиль для збереження кадрового потенціалу педагогічних працівників», – заступниця голови Запорізької ОДА Людмила Бухаріна

ПРЯМА ЛІНІЯ із Кірчевою Оксаною Миколаївною