Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Суспільна довіра буде головним чинником в новій кадровій політиці – Президент

11 квітня 2019 - 10:21

Президент України Петро Порошенко наголосив на важливості суспільної довіри до тієї чи іншої людини, яка претендує на державну посаду. Про це Петро Порошенко сказав в ефірі радіо НВ, відповідаючи на питання стосовно нової кадрової політики.

«Моя позиція, перше – має бути суспільна довіра. Друге – має бути відповідний рівень компетенції до державної служби. І третє – це є важлива антикорупційна складова», - підкреслив Президент.

«На сьогоднішній день це і є той урок, той досвід, ті повідомлення, які я почув внаслідок цих виборів», - зазначив Глава держави. Він також зауважив, що раніше керувався переважно професійним підходом у виборі того чи іншого кандидата, відповідно до його рівня компетентності.

При цьому Президент нагадав, що починаючи з 2014 року в Україні почав діяти принцип прозорого конкурсного відбору на усі посади із залученням HR-агентств.

«Не існує сьогодні універсального рецепту, яка б мала бути процедура призначення», - сказав Президент та зазначив, що були як «вдалі, так і невдалі приклади призначення іноземців на державні посади, які провалили роботу». Він навів кілька прикладів та зауважив, що «були і випускники Гарварду, які проявили себе дуже добре, а інші – ні».

«Звичайно, коли маєш сформувати ті пропозиції, які залежать від Президента, я тоді виходив саме з професійної компетенції. На сьогоднішній день мій підхід буде іншим»,  - сказав Президент.

«Перша позиція  - це має бути довіра суспільства. Бо основна помилка, яка була, це помилка в стратегічній комунікації», - зазначив Глава держави. Він пояснив, що при ухваленні рішень впевнений в професійній компетенції тієї чи іншої людини. Однак зауважив, що інколи, особливо маючи вороже ставлення олігархів, інтереси яких зачіпаються, і через їх доступ до певних телевізійних каналів, така новопризначена людина займається не тим, щоб демонструвати свої компетенції, а змушена захищатися від подекуди голослівних звинувачень на свою адресу.

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України

Читайте також

МОН запускає проєкт «КРОК» для підтримки дітей із порушеннями розвитку

Уряд визначив механізм віднесення земель до зон ризикованого землеробства

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.03.2026

Упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Як дорослим протидіяти насильству щодо дітей

Запорізька область отримала чотири сучасні реанімобілі для екстреної медичної допомоги

Дізнатися виклики та потреби: агровиробників запрошують взяти участь у всеукраїнському опитуванні

Загалом упродовж доби окупанти завдали 760 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.03.2026

Житлові ваучери, «єОселя» та державна фінансова допомога дітям-ВПО: які всеукраїнські програми підтримки діють у Запорізькій області

Сила в русі: як спорт допомагає повернутися до життя ветеранам та ветеранкам

ПДВ без блокувань: як уникнути проблем при реєстрації податкових накладних