Новини

Освітні заклади міста долучилися до соціальної програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

30 жовтня 2018 - 11:19

З 15 жовтня 2018 р. понад 10 освітніх закладів Запорізької області долучилися до унікальної соціальної програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation. Протягом навчального року діяльність шкільних колективів буде спрямовано на засвоєння принципів здорового харчування, проведення фізичних активностей та формування свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

У рамках програми в Запорізькому колегіумі «Елінт» уже проведено ряд активностей. Разом із учителями історії школярі досліджували еволюцію раціону харчування землеробських спільнот епохи енеоліту та будували піраміду харчування стародавніх єгиптян. На уроках словесності розглядали українську здорову їжу на прикладах казок і легенд, складали власні твори про здоров’я. Учнівський актив на чолі з центром самоврядування «Спортивний» провели Дні здоров’я для 1-4 і 5-11 класів, конкурс стінгазет «Спортивні таланти мого класу», організували спортивні свята «Козацькі розваги» та “Воїни АТО за активний спосіб життя”.

Звіти про проведені заходи освітні заклади кожні два тижня надаватимуть організаторам на сайт програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також